Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.

2 Lampen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

2 Lepelrekken
Resultaat: 80 EUR

Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G

2 Tinnen dekselkannen
Startprijs 40 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Hollands lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Aparte oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 57cm.

Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Colt België in kist
Startprijs 750 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Bronzen lamp + kap
Startprijs 60 EUR

Bijzondere grote bronzen met marmeren tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.

5 Bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.

2 Tinnen borden
Startprijs 85 EUR

Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Boulle kistje
Resultaat: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Microscoop in kist
Resultaat: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

2 Bronzen wand kroontjes
Startprijs 250 EUR

Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.

Wortelnoten kist
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR

Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G

Pijpenrek, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

Bentheimer leeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.