18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Jochem de Graaf, tulpen 1470
Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR
Franse speeltafel, 19e eeuw 4010
Franse speeltafel, 19e eeuw

180 EUR

Hollands wortelnoten kabinet 4003
Hollands wortelnoten kabinet

1.000 EUR

Reisklokje 3592
Reisklokje
Startprijs 390 EUR
Schilderij, Eickelberg 1434
Schilderij, Eickelberg

270 EUR

Ets, Gunsdringer 1427
Ets, Gunsdringer
Startprijs 30 EUR
Gouache Varigotti v. Merwijk 1420
Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 50 EUR
Zilveren rijgnaald 575
Zilveren rijgnaald

35 EUR

Kleine reiswekker 3556
Kleine reiswekker

100 EUR

2 Schaaltjes, 18e eeuw 6286
2 Schaaltjes, 18e eeuw

40 EUR

Comtoise 3549
Comtoise

50 EUR

Vrijslinger 3542
Vrijslinger
Startprijs 100 EUR
Chin. pors. knobbelvaas 6250
Chin. pors. knobbelvaas

30 EUR

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

40 EUR

Chinees albast figuur 6243
Chinees albast figuur

30 EUR

Duits koffieservies 6236
Duits koffieservies

30 EUR

Zilveren miniatuur, tafelstuk 546
Zilveren miniatuur, tafelstuk

80 EUR

2 Zilv. kaasduimen 539
2 Zilv. kaasduimen
Startprijs 25 EUR
Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR
Ring GG Granaat 532
Ring GG Granaat

60 EUR

Ring GG fantasie slagring 3092
Ring GG fantasie slagring
Startprijs 300 EUR
Hanger GG Bloedkoraal rozet 3085
Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 120 EUR
Marilyn Monroe 1370
Marilyn Monroe
Startprijs 250 EUR