Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G
Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G
Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U
Collier, zilver 925/000 met zirconia's. Fijn Venetiaans collier, met in het midden 8 zirconia's swingend aan het collier. Lengte 45 cm, ca 6,4 gr
Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.
Lot double: grote hanger met glas met ingegraveerde paradijsvogel, vijfhoekige hanger met 5 agaten, sjaalklip met vrouwenafbeelding, steekspeld met groene steen met farao, vierkante broche met groene ...
Lot parels. Een verlopend cultive parelcollier, 3-7 mm, met zilveren sluiting, lengte 50 cm en een grof 3 rijig collier met lichtblauwe stenen en parels, lengte 48 cm.
Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.
Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Set met parels bestaande uit zilveren 925/000 oorstekers en zilveren 925/000 ring. Grote ring met een halve parel, ø 12 mm met bijpassende oorstekers. Onder de parel zit een opengewerkte rand. De pare...
Ketting met grote parelhanger, zilver 925/000. Grote parelhanger met peervormige parel met zilveren versiering, bevestigd aan een zilveren collier bestaande uit 2 rijen met verschillende schakels. Gro...
Lot bruine sieraden. O.a. 2 zilveren klemringen met oranje/bruine stenen met filigrain bewerking, lang collier met bruine barnsteenachtige kralen en een groot kruis in het midden, steekspeld met grote...
Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...
Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.
Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G
Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G
Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.
Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G
Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R
Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G
Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G
Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.
Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G
Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.
Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...
Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat
Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G
Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.
Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R
Multomap met 68 diverse briefkaarten (Maximumkaarten) Cond.: G
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.
Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Vier oude Gouda platelen vaasjes; 1x Eskaf (gaaf), 1x Koninklijk plazuid Gouda (2 chips), 1x oorvaasje (chip voet), ongemerkt en bovenrand gelijmd en 1x amforavaasje Warko Holland (chip bovenrand). Co...
Leuke porseleinen Bing en Gröndahl Denmark figuur 1781 IM M.A.. Meisje die een jongen wil kussen 21cm. Cond.: G
Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G
Vijf delen oud keramiek; 2x kogelvazen Hamelner Topferei, 1x vierkantschaal met blauw glazuur, gemerkt met een muis afgebeeld, 1x kogelvaas ca. 1970 "Karin en Walter Zander", 1x vaas Rönne Bornholm Dä...
Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G
Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.
Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.
Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G
B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G
Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G
Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G
E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.
Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G
Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G
Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.