Grote porseleinen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk. Decor van goud en bloemen, in goede staat 40x24x17cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Groot oud handgeknoopt Perzisch tapijt van goede kwaliteit, fijn geknoopt met diverse motieven en een medaillon in het midden. 328x224cm.
Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.
Ring WG 585/000, met briljanten. Een rozetring met bewerkte bloem aan de bovenzijde met 7 briljanten, iets opstaand gezet. ca 3,5 gr. ø 60
Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G
Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.
Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.
Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...
Drie setjes kop & schotels ca. 1900; 1x set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Slamat. 1x Set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Flora en 1x set van 6 kop&schotels Eng...
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze- en goud bloemendecor. In goede staat 5xø10cm.
Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G
Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels o.a; imari, capucijner met decors van bloemen, vlinder, tuindecor. In goede staat (1 schotel met minimale randschade en 1 kopje met chip) 4xø10...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G
Zes delen antiek Chinees porselein; 1x kop & schotel met 8-kantig kopje en geschulpte schotel (gesigneerd) 18e-19e eeuw met floraal decor. Mooie kwaliteit. 2x Kopjes capucine 19e eeuw (Cond.: G) en 1x...
Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...
Slavenband, 333/000, strak model met blokjes bewerking. De armband is voorzien van een scharnier en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 17 gr ø 62x57 mm.
Ring GG, 585/000 met grote groene steen. Ring Art Deco stijl met grote groene emerald geslepen groene steen, 19x24 mm, wat beschadigd. De zijkant van de ring is voorzien van WG sierlijke bewerking. ca...
J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G
Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.
Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...
Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...
Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...
Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram
Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...
Oorhangers, GG, 585/000, met kleurstenen. Oorsteker met gefacetteerde granaat, met daaronder een blauw Topaas en daaronder een markies geslepen citrien. Totale lengte 17 mm.
Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.
Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...
Ring GG 585/000 met wapen. Massieve ring met vierkante bovenzijde, 11x11mm, voorzien van een gegraveerd wapen. ca 8,9 gr ø 55
Ring, 333/000, met Rhodoniet, Bergkristal en parelmoer. Ring breed uitlopend aan de bovenzijde met daar in het midden een ovaal gefacetteerde Rhodoniet. Met daarboven en onder 4 kleine bergkristallen....
Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.
Ring, 333/000, met Maansteen,diamant en rood emaille. Brede ring, ca 10 mm, met in het midden een ovale cabouchon geslepen Maansteen. Aan de boven en onderzijde voorzijde voorzien van kleine achtkant ...
Drie Chinese zilveren munten; 2x 1 dollar, 1x 50 cent. Provinciaal en republiek Cond.: ZF
Gouden 10 Mark 1876 (3gr.) German States Wuerttemberg Cond.: ZF
Drie munten Spanje; 2x zilver, en 1x verzilverde 1803, 1806 en 1814. Cond.: FR-ZFR
Kavel diverse oude aandelen o.a; Twenthe textielfabriek Pley 1944, Ter Kuike 1925, enkele voor duizend gulden en dividendbewijzen. Cond.: G
Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G
Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.
Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G
Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G
Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1890, compleet in goede staat. 83x34x17cm.
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...
Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.
Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.
Lot parels, bestaande uit een collier van cultive parels, zichtbaar gedragen, 60 cm met zilveren sluiting , ø parel 7 mm en een langsnoer met parels, 120 cm aan een suk.
Groot kavel aandelen wereldwijd, vooroorlogs etc. Frankrijk, Engeland, Duitsland etc. etc. Cond.: G
Kavel diverse aandelen o.a; Inland Steel Company 1947 One Hundred, Rock ISland Company 1902, Ferrocarriles Magionales Mexico Shares, Trust Certificates Eaton en Howard Fund 1959, North Butte Mining co...
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G
T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G
Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.
Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.
Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.