Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen klok
Resultaat: 140 EUR

Grote porseleinen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk. Decor van goud en bloemen, in goede staat 40x24x17cm.

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 140 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 140 EUR

Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.

Davenport bureau
Resultaat: 140 EUR

Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.

Halspiegel
Resultaat: 140 EUR

Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R

Tapijt
Resultaat: 140 EUR

Groot oud handgeknoopt Perzisch tapijt van goede kwaliteit, fijn geknoopt met diverse motieven en een medaillon in het midden. 328x224cm.

Bronzen masker
Resultaat: 140 EUR

Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 15cm.

Ring WG entourage
Resultaat: 135 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Een rozetring met bewerkte bloem aan de bovenzijde met 7 briljanten, iets opstaand gezet. ca 3,5 gr. ø 60

Porseleinen theebus
Resultaat: 135 EUR

Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 135 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Resultaat: 135 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Stilleven ca. 1930
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G

6 Objecten voetbal
Resultaat: 135 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

Voltaire
Resultaat: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

7x Empire serviesgoed
Resultaat: 135 EUR

Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 135 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Zilv. hengselschaaltje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, haardtang
Resultaat: 130 EUR

Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.

Bijbel, zilv. klampen
Resultaat: 130 EUR

Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R

2 Historisme schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Eiken stick barometer
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.

Regelateur, klein
Resultaat: 130 EUR

Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.

Pendule, albast
Resultaat: 130 EUR

Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R

Comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.

Spiegel, barokstijl
Resultaat: 130 EUR

Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G

Handgestoken Maria
Resultaat: 130 EUR

Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.

2 Ivoren figuren
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G

2 Biedermeier vazen
Resultaat: 130 EUR

Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...

3x setje, 6 kop&schotels
Resultaat: 130 EUR

Drie setjes kop & schotels ca. 1900; 1x set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Slamat. 1x Set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Flora en 1x set van 6 kop&schotels Eng...

6 Schoteltjes, portret
Resultaat: 130 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze- en goud bloemendecor. In goede staat 5xø10cm.

Chin. pors viskom
Resultaat: 130 EUR

Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G

4 Kop & Schotels
Resultaat: 130 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels o.a; imari, capucijner met decors van bloemen, vlinder, tuindecor. In goede staat (1 schotel met minimale randschade en 1 kopje met chip) 4xø10...

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G

6 Delen Chin. porselein
Resultaat: 130 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein; 1x kop & schotel met 8-kantig kopje en geschulpte schotel (gesigneerd) 18e-19e eeuw met floraal decor. Mooie kwaliteit. 2x Kopjes capucine 19e eeuw (Cond.: G) en 1x...

Munthanger GG
Resultaat: 125 EUR

Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...

Slavenband bewerkt
Resultaat: 125 EUR

Slavenband, 333/000, strak model met blokjes bewerking. De armband is voorzien van een scharnier en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 17 gr ø 62x57 mm.

Ring GG Art Deco groene steen
Resultaat: 125 EUR

Ring GG, 585/000 met grote groene steen. Ring Art Deco stijl met grote groene emerald geslepen groene steen, 19x24 mm, wat beschadigd. De zijkant van de ring is voorzien van WG sierlijke bewerking. ca...

J.M. Roggs
Resultaat: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Resultaat: 125 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Messing draaiplateau
Resultaat: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

Koffiemolen
Resultaat: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Arnold 2336 PTT
Resultaat: 125 EUR

Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Tafeltje, stoelen en bankje
Resultaat: 125 EUR

Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Arita dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

3 Div. kop&schotels
Resultaat: 125 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...

2 Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Bloedkoraalcollier, 3 rijen
Resultaat: 120 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...

Horloge GG prima
Resultaat: 120 EUR

Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram

Zilveren miniatuur, pijpenstandaard
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...

Oorhangers, GG multi
Resultaat: 120 EUR

Oorhangers, GG, 585/000, met kleurstenen. Oorsteker met gefacetteerde granaat, met daaronder een blauw Topaas en daaronder een markies geslepen citrien. Totale lengte 17 mm.

Horloge GG commodoor
Resultaat: 120 EUR

Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.

Toiletset zilver
Resultaat: 120 EUR

Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...

Ring wapen GG
Resultaat: 120 EUR

Ring GG 585/000 met wapen. Massieve ring met vierkante bovenzijde, 11x11mm, voorzien van een gegraveerd wapen. ca 8,9 gr ø 55

Ring, parelmoer
Resultaat: 120 EUR

Ring, 333/000, met Rhodoniet, Bergkristal en parelmoer. Ring breed uitlopend aan de bovenzijde met daar in het midden een ovaal gefacetteerde Rhodoniet. Met daarboven en onder 4 kleine bergkristallen....

Bloedkor. armband 4-rij
Resultaat: 120 EUR

Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.

Ring, diamant
Resultaat: 120 EUR

Ring, 333/000, met Maansteen,diamant en rood emaille. Brede ring, ca 10 mm, met in het midden een ovale cabouchon geslepen Maansteen. Aan de boven en onderzijde voorzijde voorzien van kleine achtkant ...

3 Chinese munten
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese zilveren munten; 2x 1 dollar, 1x 50 cent. Provinciaal en republiek Cond.: ZF

Gouden 10 Mark 1876
Resultaat: 120 EUR

Gouden 10 Mark 1876 (3gr.) German States Wuerttemberg Cond.: ZF

3 Munten Spanje
Resultaat: 120 EUR

Drie munten Spanje; 2x zilver, en 1x verzilverde 1803, 1806 en 1814. Cond.: FR-ZFR

Aandelen + divers Overijssel
Resultaat: 120 EUR

Kavel diverse oude aandelen o.a; Twenthe textielfabriek Pley 1944, Ter Kuike 1925, enkele voor duizend gulden en dividendbewijzen. Cond.: G

Bob ten Hope, litho
Resultaat: 120 EUR

Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

Hal-lampje
Resultaat: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Cloisonne schaal
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.

Penselenbeker, bamboe
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

4 Geweren, reproductie
Resultaat: 120 EUR

Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G

2 Delen tin/brons
Resultaat: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

Noten regelateur
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1890, compleet in goede staat. 83x34x17cm.

Klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...

Mahonie bureau
Resultaat: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G

Mahonie naaitafel
Resultaat: 120 EUR

Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Bronzen beeld, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Quan Yin 19e eeuw, in zeer goede staat 14cm.

Chinees beeld
Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

Benen uil, meetlint
Resultaat: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

3-Delige tafelset
Resultaat: 110 EUR

Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...

Zilveren tasje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U

Zilv. miniatuur, koets
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U

Bolletjescollier
Resultaat: 110 EUR

Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.

Lot parels
Resultaat: 110 EUR

Lot parels, bestaande uit een collier van cultive parels, zichtbaar gedragen, 60 cm met zilveren sluiting , ø parel 7 mm en een langsnoer met parels, 120 cm aan een suk.

1/4 Thaler 1622
Resultaat: 110 EUR

Zilveren munt Polen 1622, Sigmund III, 1/4 Thaler Cond.: ZFR-

Map aandelen
Resultaat: 110 EUR

Groot kavel aandelen wereldwijd, vooroorlogs etc. Frankrijk, Engeland, Duitsland etc. etc. Cond.: G

Kavel aandelen
Resultaat: 110 EUR

Kavel diverse aandelen o.a; Inland Steel Company 1947 One Hundred, Rock ISland Company 1902, Ferrocarriles Magionales Mexico Shares, Trust Certificates Eaton en Howard Fund 1959, North Butte Mining co...

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

Schilderij, T. Brandsma
Resultaat: 110 EUR

T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G

Houten lijst met pastel
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

Hollandse barometer
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.