Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken boekenkast
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.

Vroege Engelse kist
Resultaat: 180 EUR

Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.

Houten trompetist
Resultaat: 180 EUR

Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.

Bronzen skelet
Resultaat: 180 EUR

Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.

Copier cactuspot
Resultaat: 180 EUR

Prachtige zeldzame Copier Leerdam blauwglazen cactuspot ca. 1930 in Art Deco stijl 13x10x10cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G

Tegel, kraanvogel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

4 Imari kopjes + 2 schotels
Resultaat: 180 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees imari porselein; 4x kop & 2 schotels (1 kopje met chip en haarlijn, 2 schotels lichte randschade) 7-ø13,3cm. Cond.: R-G

Ronde tegel
Resultaat: 180 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.

2x Kop & 4x Schotels
Resultaat: 180 EUR

Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G

4 Kop & Schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.

Granaat oorknoppen
Resultaat: 175 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr

Antieke broche jugendstil
Resultaat: 175 EUR

Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...

Schilderij, paarden op de kade
Resultaat: 175 EUR

K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G

Minitrix 12829 koploper
Resultaat: 175 EUR

Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 175 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met peterseliedecor (8-kantig). 2 Kopjes met lichte randschade 4,3x9,8x9,8cm. Cond.: R-G

5 Chinese kopjes
Resultaat: 175 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bloemdecor (4x met minimale randschade) 3,5xø7,5cm. Cond.: R-G

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...

Gouden hanger, bloedkor.
Resultaat: 170 EUR

Hanger, GG 585/000 met grote bloedkoraal. Grote ovale hanger met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 20x11mm. Om de bloedkoraal zit een brede bewerkte rand met gravure en bloembewerking.

4 Chinese munten
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinese munten; 2x zilveren dollar, 1x 50 cent en 1x 10 cent. Diverse kwaliteiten.

4 Chinese munten
Resultaat: 170 EUR

Vier zilveren Chinese munten; 1x 1 dollar, 1x 50 cent, 1x 25 cent, 1x 10 cent. Cond.: 3xZF en 1x G

Gouden 10G 1877
Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 Gulden, Willem III, 1877 Cond.: ZF+

Ongesigneerd, markt
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Wanrooy
Resultaat: 170 EUR

Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G

Luidspreker Brown H1
Resultaat: 170 EUR

Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G

Kato 10-327 "Eurostar"
Resultaat: 170 EUR

Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.

Klokkenstel
Resultaat: 170 EUR

Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G

Art Deco klok
Resultaat: 170 EUR

Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.

6 Stoelen
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.

Secretaire
Resultaat: 170 EUR

Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.

Bronzen papegaai
Resultaat: 170 EUR

Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M

Chinese dekselvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.

2 Imari pors. vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...

Imari schotel
Resultaat: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.

Capucijner vaas
Resultaat: 165 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Gesign. N. Roosenboom
Resultaat: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Blauwe pot in montuur
Resultaat: 160 EUR

Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U

Ring, amethist
Resultaat: 160 EUR

Ring, 333/000, met Amethist en zirconia's. Brede ring met in het midden een ovaal gefacyetteerde Amethist, over de breedte op de ring, ca 9 mm, in rechthoekige kast. naast de Amethist zit een rand met...

Schilderij, M. Schreuder
Resultaat: 160 EUR

M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Resultaat: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Resultaat: 160 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

Duitse hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

2 Wandlampen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Citer
Resultaat: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

6 Objecten voetbal
Resultaat: 160 EUR

Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...

Davenport kastje
Resultaat: 160 EUR

Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.

Boekenkast, Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.

Grote pers
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 160 EUR

Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G

Bronzen dame op bank
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.

2 Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G

Ring GG vierkant
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55

Papegaaibeugel zilver
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U

Div. zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...

Zilveren miniatuur servies
Resultaat: 150 EUR

Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U

Kronkelbroche GG
Resultaat: 150 EUR

Broche GG 585/000, met Briljanten. Een staafbroche, merk Merci, in de vorm van een kronkel met een uitlopend stuk aan een zijde met daarin vele trapezium geslepen Diamanten.Tevens als hanger te dragen...

Ring WG antiek briljant
Resultaat: 150 EUR

Ring WG 585/000 met diamanten. Een ring met markiesvormige bovenzijde. In het midden zitten 3 briljanten met daaromheen een rand met diverse kleine diamantjes, in totaal 0.21 crt. ca 2,9 gr. ø 52

Granaat hanger
Resultaat: 150 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Ruitvormige hanger, 30x30mm, opengewerkt, met in het midden een rozet met 9 granaten en 2 filigrain randen. ca 5 gr.

Gouden 10G 1897
Resultaat: 150 EUR

Gouden 10 Gulden 1897 Cond.: ZF

Gouden 20 Francs 1850A
Resultaat: 150 EUR

Gouden 20 Francs 1850A France, Second Republic Cond.: ZF-

Gouden 20 Francs 1910
Resultaat: 150 EUR

Gouden 20 Francs 1910 France (6,4519gr.) Cond.: ZF

Monogram V.L., Vesuvius
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, haven Rotterdam
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G

Joseph Tilleux
Resultaat: 150 EUR

Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G

Gesigneerd W. de Klerck
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd W. de Klerck ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met vee en figuren 65x50cm. Cond.: G

Schilderij, W. v. de Ven
Resultaat: 150 EUR

Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.

2 Tiffany lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

Doos treinen
Resultaat: 150 EUR

Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat

Vuurvergulde klok
Resultaat: 150 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Friese stoelklok 19e eeuw met wekkerfunctie in goede staat 77x43x25cm.

Grote eiken kist
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R

Bronzen vogeltjes
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.

Bronzen adelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.

Empire servies
Resultaat: 150 EUR

Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G

42 Tegels
Resultaat: 150 EUR

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

2 Jade olifanten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.

Gouden 20 Lire 1863
Resultaat: 145 EUR

Gouden 20 Lire 1863 Italië, Victorio-Emanuel II Cond.: ZF

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 140 EUR

Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.

Gembercoupe
Resultaat: 140 EUR

Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...

Zilveren miniatuur servies
Resultaat: 140 EUR

Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U

Omega, gouden horloge
Resultaat: 140 EUR

Zeer oud Omega horloge. Dames model, ø ca 2,5 cm, rond horloge, met centrale secondewijzer en cijfers op de plaat. Mechanisch horloge, ca 1920-1930. Scharnier van de achterzijde behoeft reparatie.

Zilveren ovale tabaksdoos
Resultaat: 140 EUR

Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,

Blauwglazen bloempot
Resultaat: 140 EUR

Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.

20 Ringen
Resultaat: 140 EUR

Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.

Gouden 10 Francs 1911
Resultaat: 140 EUR

Gouden 10 Francs 1911 France (3gr.) Cond.: ZF

2 Albasten vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

3 Geweren
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M

2 Heilige kruizen
Resultaat: 140 EUR

Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G