18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Ets, kerk 1388
Ets, kerk

10 EUR

Lamp 2097
Lamp

10 EUR

2 Koperen kannen 2260
2 Koperen kannen

10 EUR

Doos diversen 2340
Doos diversen

10 EUR

Aardewerk beeld, ree met jong 6106
Aardewerk beeld, ree met jong

10 EUR

Chin. bord, 18e eeuw 6177
Chin. bord, 18e eeuw

10 EUR

5 Beelden, Blue Mountain 6222
5 Beelden, Blue Mountain

10 EUR

3 Beelden, Blue Mountain 6434
3 Beelden, Blue Mountain

10 EUR

3 Vazen, Blue Mountain 6442
3 Vazen, Blue Mountain

10 EUR

3 Vazen, Blue Mountain 6444
3 Vazen, Blue Mountain

10 EUR

Rosenthal voetbal-servies 6578
Rosenthal voetbal-servies

10 EUR

3 Wekkers 3546
3 Wekkers

5 EUR

Kaststel 6512
Kaststel

5 EUR