Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen kop en schotels met Chinees landschapsdecor (konijn in landschap). In goede staat 4,5xø9,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R
Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse capucijner porseleinen kop&schotels met Chinees landschapsdecor in goede staat 5xø11cm.
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpotje (deksel vast) met bloemdecor (chip bodem), 1x 4-kantig vaasje (bovenaan beschadigd) met bloemdecor, 1x tablet met schaal voorzien van huizen- en l...
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Zes delen 18e eeuws Chinees imari porselein; 4x kop & 2 schotels (1 kopje met chip en haarlijn, 2 schotels lichte randschade) 7-ø13,3cm. Cond.: R-G
Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G