Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ronde tafel met intarsia
Resultaat: 80 EUR

Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.

Moderne stoffen bank
Resultaat: 80 EUR

Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.

Piedestal. goudkleurig
Resultaat: 80 EUR

Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.

Grenen vertico met opstand
Resultaat: 80 EUR

Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)

3 Stoelen Biedermeier met kuif
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.

6 Castelli stoelen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.

Hoekkast
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.

Spiegel
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Nachtkastje
Resultaat: 75 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 70 EUR

Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G

Empire kastje
Resultaat: 70 EUR

Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.

Kleine voltaire
Resultaat: 70 EUR

Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.

Armstoel, Louis Seize
Resultaat: 70 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.

Antieke bureaustoel
Resultaat: 70 EUR

Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 70 EUR

Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G

Armstoel, Biedermeier
Resultaat: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.

Notenhouten kastje
Resultaat: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Halve maantafel
Resultaat: 60 EUR

Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G

Rond ingelegd tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.

Eiken bureau
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Lederen stoel, bordeaux
Resultaat: 60 EUR

Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.

Rond tafeltje, goudkleurig
Resultaat: 60 EUR

Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.

Bijzettafeltje, flespoot
Resultaat: 60 EUR

Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.

Piano
Resultaat: 50 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.

Zwarte spiegel
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R

Houten naaibox
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G

Rond tafeltje op poot
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Mahonie etagere
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.

Div. delen Hindeloopen
Resultaat: 40 EUR

22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G

Petit Point stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.

Bankje
Resultaat: 40 EUR

Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegel in goede staat 81x68cm.

Ladenkastje
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Halve maan kastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Garderobe
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Commode
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Grenenhouten stoel
Resultaat: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G