Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas met tin
Startprijs 150 EUR

Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

Glazen schaal
Startprijs 25 EUR

Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G

3 Glazen snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

5 Delen groen glas
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oude groene glazen vazen 20e eeuw 21-44cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 70 EUR

Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G

2 Kristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.

Oude glazen bokaal
Resultaat: 15 EUR

Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.

2 Karaffen, 12 glazen
Resultaat: 35 EUR

Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.

Kristallen tafeltje
Startprijs 60 EUR

Zware radgeslepen kristallen console-tafel ca. 1900, 11xø25cm. Cond.:G

4 Krist. dienschaaltjes
Resultaat: 65 EUR

Vier prachtige radgeslepen kristallen schalen in goede staat (minimale chip mogelijk) ø20cm. Cond.: G

3 Vaasjes, clown, flesje
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G

2 Bollen + 3 vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G

4 Instrumenten glas
Resultaat: 20 EUR

Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G

1 Karaf, 6 glazen
Resultaat: 20 EUR

Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G

2 Parfumflacons
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G

Kristallen verdeelschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G

5 Antieke glazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

2 Setjes karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.

Copier spijkerbol + schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G

Kristallen peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.

3 Karaffen
Resultaat: 15 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

Duits gegrav. glas
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

3-Delig opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G