Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Opalinevazen, patrijzen 5548
2 Opalinevazen, patrijzen

Resultaat:

50 EUR

3 Opaline vazen 5549
3 Opaline vazen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Glazen bokaal 5550
Glazen bokaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
8 Borrelglazen, 19e eeuw 5551
8 Borrelglazen, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
WMF kristal 5552
WMF kristal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gekleurd kristal 5553
Gekleurd kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Gegraveerde glazen 5554
6 Gegraveerde glazen

Resultaat:

15 EUR

Glazen plant 5555
Glazen plant
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Opaline vaas 5556
Opaline vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen kristal 5557
6 Delen kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen glas 5558
4 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Karaffen 5559
3 Karaffen

Resultaat:

35 EUR

Krist. karaf + 4 coupes 5560
Krist. karaf + 4 coupes
Startprijs 20 EUR
Lalique asbak 5561
Lalique asbak
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Karaffen 5562
2 Karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Flacons 5563
5 Flacons

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Glazen bollen 5564
3 Glazen bollen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers oud glaswerk 5565
Divers oud glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Glas-in-lood venster 5566
Glas-in-lood venster
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Divers kristal 5567
Divers kristal

Resultaat:

30 EUR

6 Delen glas 5568
6 Delen glas
Startprijs 30 EUR
11x Antiek glaswerk 5569
11x Antiek glaswerk
Startprijs 40 EUR
Kavel groene glazen 5570
Kavel groene glazen
Startprijs 20 EUR
6 Kristallen vaasjes 5571
6 Kristallen vaasjes
Startprijs 30 EUR