Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G
Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat