Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, zeilboot
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Antieke gravure
Resultaat: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

Schilderij, v.d. Ende
Resultaat: 60 EUR

van de Ende, olieverf op linnen, koeien in een landschap 40x50cm. Cond.: R-G

Grafiek, Chalue
Resultaat: 55 EUR

N. Chalue apreuve d'artiste, grafiek op papier, "Le Bane" 27x23cm.

Schilderij, Koster
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk 80-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, abstract landschap 82x61cm. Cond.: G

Schilderij, naar Du Chattel
Resultaat: 50 EUR

Schilderij naar Frederik van Rossum du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 26x18cm. Cond.: G

Litho, Otto Dix
Resultaat: 50 EUR

Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G

J.P.C. van Os 1919
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G

Schilderij, R. Michel
Resultaat: 50 EUR

R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Ets, havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G

Wessels, Scheveningen
Resultaat: 50 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G

Schilderij Aziatisch, kip
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

Ikoon
Resultaat: 50 EUR

Decoratief ikoon 2e helft 20e eeuw 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, K. Aalbers
Resultaat: 50 EUR

K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G

Tekeningen, Carl Hampel
Resultaat: 50 EUR

Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G

2 Antieke etsen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G

Aquarel, Halbach
Resultaat: 45 EUR

G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G

Ets, molenlandschap
Resultaat: 45 EUR

Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G

2 Gravures
Resultaat: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Bob ten Hope, ets
Resultaat: 40 EUR

Bob ten Hope 1994 ( 1920 Bussum - ), ets op papier, Kat Marja (doof en blind, 20 jaar oud) 13x13cm. Cond.: G

Schilderij, A. Manakoll
Resultaat: 40 EUR

A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R

V.d. AA, Albergen
Resultaat: 40 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G

Strandgezicht schepen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, zeilschepen bij het strand 26x18cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret in ovale lijst 25x31cm. Cond.: G

G. van de Meer, gouache
Resultaat: 40 EUR

G. van de Meer ca. 1930 (pseudoniem van Alexander Terhell), gouache op papier, Hollandse haven 37x27cm. Cond.: G

Landkaart, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, naar Apol
Resultaat: 40 EUR

Schilderij naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht 26x18cm. Cond.: G

3 Modegravures
Resultaat: 40 EUR

Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G

Ets, Roodenburg
Resultaat: 40 EUR

Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G

Stadsgezicht, Maastricht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, gravure op papier, brug met figuren 42x20cm. Cond.: G

Schilderij, Hilding
Resultaat: 40 EUR

J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G

Schilderij, Jachttafereel
Resultaat: 40 EUR

Jachtprent J.A. Stewart (handgesigneerd), reproductie op papier, vossenjacht 61,5x20cm. Cond.: G

Schilderij, poortje Elburg
Resultaat: 40 EUR

Terhaar ca. 1920, olieverf op paneel, dorpspoort (Elburg?) 18x24cm. Cond.: G

Pendant, vogeltjes
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G

Wessels, kerkgangers
Resultaat: 40 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G

Aquarel, Volbrack
Resultaat: 40 EUR

Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G

Pendant, strandgezicht
Resultaat: 40 EUR

Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G

Dame naakt
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G

Gesigneerd F. Baayens
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij B. Medema
Resultaat: 35 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G

J.F. Obbes
Resultaat: 35 EUR

J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R

Schilderij, paard en wagen
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardekar op de kade 40x50cm. Cond.: G

Ets, Willem de Zwart
Resultaat: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

2x Empire ets
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G

Gravure, Abcoude
Resultaat: 30 EUR

Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G

Litho, vossenjacht
Resultaat: 30 EUR

Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 30 EUR

Siddre ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met geraniums in de potten 50x65cm. Cond.: G

Stadsgezicht, Breda
Resultaat: 30 EUR

Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G

Ingrid van Bergen
Resultaat: 30 EUR

Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Resultaat: 25 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Resultaat: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

A. Bout
Resultaat: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

J.J.C. Spohler, winter
Resultaat: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Otto Herter, tekening
Resultaat: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Aquarel, Fiedler
Resultaat: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Ets, Orientaals
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R

5 Schilderijtjes, rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M

Stadsgezicht Vermeer
Resultaat: 15 EUR

G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Resultaat: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G

Ets, kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G