18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Schilderij, zeilboot 1406
Schilderij, zeilboot

60 EUR

Antieke gravure 1449
Antieke gravure

60 EUR

Schilderij, v.d. Ende 1490
Schilderij, v.d. Ende

60 EUR

Grafiek, Chalue 1322
Grafiek, Chalue

55 EUR

Schilderij, Koster 1325
Schilderij, Koster

55 EUR

Aquarel, Indonesië 1125
Aquarel, Indonesië

50 EUR

Schilderij, onduidelijk 80-er jaren 1236
Schilderij, onduidelijk 80-er jaren

50 EUR

Schilderij, naar Du Chattel 1261
Schilderij, naar Du Chattel

50 EUR

Litho, Otto Dix 1265
Litho, Otto Dix

50 EUR

J.P.C. van Os 1919 1355
J.P.C. van Os 1919

50 EUR

Schilderij, R. Michel 1385
Schilderij, R. Michel

50 EUR

Ets, havengezicht 1390
Ets, havengezicht

50 EUR

Aquarel, Indonesië 1393
Aquarel, Indonesië

50 EUR

Wessels, Scheveningen 1396
Wessels, Scheveningen

50 EUR

Schilderij Aziatisch, kip 1436
Schilderij Aziatisch, kip

50 EUR

Ikoon 1437
Ikoon

50 EUR

Schilderij, K. Aalbers 1442
Schilderij, K. Aalbers

50 EUR

Tekeningen, Carl Hampel 1484
Tekeningen, Carl Hampel

50 EUR

2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

45 EUR

Aquarel, Halbach 1235
Aquarel, Halbach

45 EUR

Ets, molenlandschap 1280
Ets, molenlandschap

45 EUR

2 Gravures 1418
2 Gravures

45 EUR

Schilderij, paarden in galop 1481
Schilderij, paarden in galop

45 EUR

Bob ten Hope, ets 1072
Bob ten Hope, ets

40 EUR

Schilderij, A. Manakoll 1126
Schilderij, A. Manakoll

40 EUR

V.d. AA, Albergen 1127
V.d. AA, Albergen

40 EUR

Strandgezicht schepen 1154
Strandgezicht schepen

40 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1162
Ongesigneerd, 19e eeuw

40 EUR

G. van de Meer, gouache 1214
G. van de Meer, gouache

40 EUR

Landkaart, 18e eeuw 1225
Landkaart, 18e eeuw

40 EUR

Schilderij, naar Apol 1260
Schilderij, naar Apol

40 EUR

3 Modegravures 1272
3 Modegravures

40 EUR

Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

40 EUR

Stadsgezicht, Maastricht 1309
Stadsgezicht, Maastricht

40 EUR

Schilderij, Hilding 1321
Schilderij, Hilding

40 EUR

Schilderij, Jachttafereel 1326
Schilderij, Jachttafereel

40 EUR

Schilderij, poortje Elburg 1339
Schilderij, poortje Elburg

40 EUR

Pendant, vogeltjes 1358
Pendant, vogeltjes

40 EUR

Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

40 EUR

Wessels, kerkgangers 1398
Wessels, kerkgangers

40 EUR

Aquarel, Volbrack 1439
Aquarel, Volbrack

40 EUR

Pendant, strandgezicht 1446
Pendant, strandgezicht

40 EUR

Dame naakt 1482
Dame naakt

40 EUR

Gesigneerd F. Baayens 1158
Gesigneerd F. Baayens

35 EUR

Schilderij B. Medema 1194
Schilderij B. Medema

35 EUR

J.F. Obbes 1274
J.F. Obbes

35 EUR

Schilderij, paard en wagen 1282
Schilderij, paard en wagen

35 EUR

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

2x Empire ets 1386
2x Empire ets

35 EUR

Gravure, Abcoude 1177
Gravure, Abcoude

30 EUR

Litho, vossenjacht 1290
Litho, vossenjacht

30 EUR

Schilderij, bloemen 1300
Schilderij, bloemen

30 EUR

Stadsgezicht, Breda 1314
Stadsgezicht, Breda

30 EUR

Ingrid van Bergen 1410
Ingrid van Bergen

30 EUR

Schilderij, naar Ruisdaal 1454
Schilderij, naar Ruisdaal

30 EUR

Schilderij, boerderij 1332
Schilderij, boerderij

25 EUR

Cees Bolding, ets 1345
Cees Bolding, ets

25 EUR

Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

25 EUR

Schilderij, Th. v. Rossum 1391
Schilderij, Th. v. Rossum

25 EUR

Ets, Rolf Curt 1486
Ets, Rolf Curt

25 EUR

Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

3 Aquarellen 1346
3 Aquarellen

20 EUR

Schilderij, B. de Jong 1348
Schilderij, B. de Jong

20 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1368
Ongesigneerd ca. 1900

20 EUR

2 Etsen, Willem de Zwart 1378
2 Etsen, Willem de Zwart

20 EUR

Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

20 EUR

A. Bout 1417
A. Bout

20 EUR

Bloemstilleven, rozen 1453
Bloemstilleven, rozen

20 EUR

Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

15 EUR

Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

15 EUR

Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

15 EUR

Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

15 EUR

5 Schilderijtjes, rijstpapier 1305
5 Schilderijtjes, rijstpapier

15 EUR

Stadsgezicht Vermeer 1371
Stadsgezicht Vermeer

15 EUR

Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

10 EUR

Ets, watermolen 1382
Ets, watermolen

10 EUR

Ets, kerk 1388
Ets, kerk

10 EUR