Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.
Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een vrouwelijke clown met marmeren hoofd. Gesigneerd Tabo of Jabo?. Hoofd gelijmd en voeten missen 36cm. Cond.: R
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.
Bronzen Michelangelo 19e eeuw, gesigneerd H. Luppens en Cie. In zeer goede staat met mooie patina 50cm.
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.
Weens bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een vogel bij waterpomp. In goede originele staat 8x8x8cm.
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...
Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.