Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.

Bronzen beeld, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Quan Yin 19e eeuw, in zeer goede staat 14cm.

Bronzen Aziatisch beeld
Resultaat: 50 EUR

Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.

Bronzen buste, olifant
Startprijs 100 EUR

Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.

Art Deco beeld
Startprijs 380 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Houten trompetist
Resultaat: 180 EUR

Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.

Bronzen meisje met roos
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen dame in Jugendstil-stijl 21e eeuw met roos in haar hand. Geheel op zwart marmeren voet met bronzen sokkel in goede staat 52cm.

Beeld, Joop
Startprijs 150 EUR

Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.

Bronzen man met boek
Resultaat: 90 EUR

Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R

Bronzen varken
Startprijs 75 EUR

Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G

Bronzen jongen met fluit
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G

Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.

Natuurstenen dolfijnen
Resultaat: 60 EUR

Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G

Bronzen jezusfiguur
Startprijs 200 EUR

Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G

Bronzen skelet
Resultaat: 180 EUR

Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.

Art Deco beeld
Startprijs 275 EUR

Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.

2 Mooren
Startprijs 180 EUR

Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.

Chinese figuur
Startprijs 100 EUR

Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.

Kris beschermer
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.

Houten beer
Startprijs 160 EUR

Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.

Bronzen ramskop
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.

Handgestoken Maria
Resultaat: 130 EUR

Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.

Indonesisch beeld
Resultaat: 160 EUR

Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G