18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Bronzen beeldje 5048
Bronzen beeldje

60 EUR

Bronzen beeld, 19e eeuw 5049
Bronzen beeld, 19e eeuw

120 EUR

Bronzen Aziatisch beeld 5050
Bronzen Aziatisch beeld

50 EUR

Bronzen buste, olifant 5051
Bronzen buste, olifant
Startprijs 100 EUR
Art Deco beeld 5052
Art Deco beeld
Startprijs 380 EUR
Houten trompetist 5053
Houten trompetist

180 EUR

Bronzen meisje met roos 5054
Bronzen meisje met roos
Startprijs 150 EUR
Beeld, Joop 5055
Beeld, Joop
Startprijs 150 EUR
Bronzen man met boek 5056
Bronzen man met boek

90 EUR

Bronzen varken 5057
Bronzen varken
Startprijs 75 EUR
Bronzen jongen met fluit 5058
Bronzen jongen met fluit
Startprijs 90 EUR
Bronzen zittende dame 5059
Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR
Natuurstenen dolfijnen 5060
Natuurstenen dolfijnen

60 EUR

Bronzen jezusfiguur 5061
Bronzen jezusfiguur
Startprijs 200 EUR
Bronzen skelet 5062
Bronzen skelet

180 EUR

Art Deco beeld 5063
Art Deco beeld
Startprijs 275 EUR
2 Mooren 5064
2 Mooren
Startprijs 180 EUR
Chinese figuur 5065
Chinese figuur
Startprijs 100 EUR
Kris beschermer 5066
Kris beschermer

100 EUR

Houten beer 5067
Houten beer
Startprijs 160 EUR
Bronzen ramskop 5068
Bronzen ramskop

85 EUR

Handgestoken Maria 5069
Handgestoken Maria

130 EUR

Indonesisch beeld 5070
Indonesisch beeld

160 EUR

2 Afrikaanse figuren 5071
2 Afrikaanse figuren
Startprijs 60 EUR