Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G
Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee oude porseleinen rookverdrijvers en hertje 1e helft 20e eeuw; 1x Chinese rookverdrijver (1 chip), 1x Duitse rookverdrijver, Kerafina Porzellan Bavaria ca. 1950 met landschapsdecor (goed) en 1x he...