Geschulpte ijsglazen coupe ø11cm., op 835/000 zilveren voet. Onduidelijk meesterteken.
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...
Grote ring WG 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 briljanten 0.70c...
Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...
Fijne WG 585/000 ring met briljant. Ring met in het midden een brede zetting met daarin een briljant ca ø 4.5 mm , met mooie kleur. ca 2.5 gr ø 50
Hanger, WG 750/000, met Parel en Diamant. Hanger in de vorm van een bloem met in het midden een witte parel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand bezet met meerdere kleine trapezium geslepen diamanten. ca...
Ring WG 585/000, met Briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr
Ring, WG, 585/000, met Opaal en Briljant. Ring, fijne band, met in het midden een cabouchon geslepen licht blauwe Opaal, ø 12x8mm, wat blas. Om de Opaal zit een WG bewerkte zetrand met aan de aanhecht...
Hanger, WG 750/000, met parel en briljant. Zwarte Tahitieparel, ø 8,5 mm, met daarboven een WG gladomzetting met een briljant van 0.12 crt. Merk Quinn, nieuw. Het hangeroog zit verborgen achter de bri...
Ring, WG, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø kop 18 mm. ø 54. ...
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders, 1 chip in glas 35x26x25cm. Cond.: R-G
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.
Kristallen stolp op onderschotel, olijfslijpsel, met zilveren dop, 835/000, Utrechtse fabriek van zilverwerk, Begeer , Utrecht, eind 1800. ø 18cm.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G
Twee plated taartscheppen ca. 1900 (1x met hoon handvat) in redelijk tot goede staat 35-37cm.
Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U