Terracotta 19e eeuwse taartvorm met bruine glazuur en kerkelijk teken op de bodem. In goede staat. 8x28x27cm.
Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G