Onyx asbak met bronzen golfer ca. 1930 in goede staat (minimale chip) 9x13x7cm.
Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R
Collier met parels en bloedkoralen aan mooi GG 585/000 sluiting. Collier 2 rijen met om en om bloedkoraal en parels bevestigd aan mooie GG 585/000 antieke sluiting met bloemvorm met bloedkoraal.
Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Armband 4 rijen met bloedkoraal en parel, met GG 585 sluiting. Armband 4 rijen parels met 20 bloedkoralen tonnetjes,ø 6.5, verdeeld over de rijen met parels. Het geheel is bevestigd aan een GG langwer...
Herman Krikhaar (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), gemengde techniek op papier, moderne compositie getiteld "Nijk oct 90" 23x30cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren op een pad 27x17,5cm. Cond.: G
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Ring GG, 750/000, met grote agaat. Klassieke strakke ring met grote cabouchon geslepen Agaat, ø 19 mm. De Agaat zit geklemd tussen 4 poten met sierlijke vorm. ca 10,9 gr ø 53
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht en boten 24x30cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U