Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startprijs 350 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

Ets M. Bauer, koopman
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G

Brander + Olielamp
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Tapijt 350x560cm.
Resultaat: 225 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

Groot kleed
Resultaat: 225 EUR

Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.

Aquarel, Guiseppe Zago
Startprijs 150 EUR

Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

Zwaard + 2 dolken
Resultaat: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Rozenarmband en hanger zilver
Resultaat: 20 EUR

Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...

Armband zilver van bijbelslot
Resultaat: 25 EUR

Armband zilver, 835/000, gemaakt van bijbelslot. Antieke armband bestaande uit 3 platen bevestigd met jasseronschakels. Lengte 19,5 cm. ca 20 gr

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

Parelarmband
Resultaat: 20 EUR

Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Engelse kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.

Diverse sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.

Fiets, Bauer
Startprijs 100 EUR

Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.