Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Vierkante vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.

Fiets, Bauer
Startprijs 100 EUR

Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Tapijt 350x560cm.
Resultaat: 225 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

Groot kleed
Resultaat: 225 EUR

Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.

3 Rosenthal vazen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.

Pors. dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.

Grote Chin. schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

Oude Moorlamp
Startprijs 550 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...

Ets, jager
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School (Arens?), gravure op papier, jager bij boomstronken 33x22cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Keramieken Duitse vaas
Startprijs 80 EUR

Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 270-53, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 53cm. Cond.: U

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

2 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

Imarivaas, figuren
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.

Krist. karaf, zilv. voet
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen karaf met handgreep, rondom geëtst, met zilveren kraag en op zilveren voet 835/000, Grootkeur, MT.: Nicolaas Caron, Amsterdam ca. 1818, H. 37cm., Cond.:G

4 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Hollands zilveren pillendoosjes met bloemversiering op de deksels 835/000 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde ø 3.5cm., Totaalgewicht ca. 35gr.. Cond.:U

Ring zilver groene zirconia pave
Startprijs 30 EUR

Ring zilver gerodineerd 925/000 met groene zirconia's. Strakke brede bolle ring, 7 mm, pave gezet met groene zirconia's. ø 54 ca 7.8 gr

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Startprijs 30 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Hein Smit, gouache
Resultaat: 50 EUR

Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G