Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

4 Stoelen intarsia
Startprijs 400 EUR

Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Monogram L.A., beekgezicht winter
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startprijs 350 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

Ets M. Bauer, koopman
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Resultaat: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

Fiets, Bauer
Startprijs 100 EUR

Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Comtoise
Startprijs 200 EUR

Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...

BimBammer
Startprijs 60 EUR

Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.

Aquarel, Guiseppe Zago
Startprijs 150 EUR

Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Oude Moorlamp
Startprijs 550 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

3 Kruiken
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vijf Hollandse wandtegels 18e eeuw; 1x figuur met lans (lichte randschade), 1x vos (gelijmd en randschade), 1x kerk aan de kust (beschadigd), 1x boerin in landschap (beschadigd) en 1x twee figuren aan...

Art Deco pendule
Startprijs 85 EUR

Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.

Bronzen klok met jongen
Startprijs 350 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...

Blauw emaille klokje
Startprijs 70 EUR

Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.