Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...
Vijf Hollandse wandtegels 18e eeuw; 1x figuur met lans (lichte randschade), 1x vos (gelijmd en randschade), 1x kerk aan de kust (beschadigd), 1x boerin in landschap (beschadigd) en 1x twee figuren aan...
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.