Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

Rozenarmband en hanger zilver
Resultaat: 20 EUR

Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...

Armband zilver van bijbelslot
Resultaat: 25 EUR

Armband zilver, 835/000, gemaakt van bijbelslot. Antieke armband bestaande uit 3 platen bevestigd met jasseronschakels. Lengte 19,5 cm. ca 20 gr

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Resultaat: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

Parelarmband
Resultaat: 20 EUR

Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

2 Spiegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.

2 Ovale lijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

3 Kruiken
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vijf Hollandse wandtegels 18e eeuw; 1x figuur met lans (lichte randschade), 1x vos (gelijmd en randschade), 1x kerk aan de kust (beschadigd), 1x boerin in landschap (beschadigd) en 1x twee figuren aan...

Diverse sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.

Set parels GG
Resultaat: 100 EUR

Set GG, met parels. Een paar oorstekers, GG, 585/000 met halve parels en bewerkte rand, ø 9mm, een armband, 585/000, met staafjes en daartussen 4 parels en een bijpassende ketting, 333/000, met staafj...

WG Ring, brilj.
Startprijs 250 EUR

Brede ring WG 585/000 met briljant. Strakke brede ring, 6 mm, met in het midden in een briljant, ca 0.20 crt in een vierkant gezet. ca 6.5 gr ø 57

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

Lamp, 3 kelkjes
Resultaat: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Baardmankruik
Resultaat: 130 EUR

Grote Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw (bij bovenrand stuk uit) 44xø27cm. Cond.: R

Brander + Olielamp
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Engelse kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.