Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Fayence klokje
Resultaat: 25 EUR

Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.

Vergulde pendule, strijdwagen
Startprijs 300 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Stick barometer
Startprijs 90 EUR

Oude Hollandse stick-barometer 20e eeuw in goede staat van mahoniehout 96cm.

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.

Iepenhouten hoekkast
Resultaat: 330 EUR

Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....

Latijns schrift uit bijbel
Startprijs 300 EUR

Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...

3 Dieren uit hout
Startprijs 75 EUR

Drie Chinese houtgesneden figuren; 1x hond, 1x uil en 1x ram 4-5cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G

Vertico
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G

Onduidelijk gesig., strand
Resultaat: 400 EUR

W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, Kopenhagen
Resultaat: 150 EUR

Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G

Duitse keramieken vaas
Startprijs 130 EUR

Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U

Barokkast Duits
Startprijs 1.000 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Kavel Engelse bordjes
Resultaat: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.

Russisch schilderij
Startprijs 60 EUR

Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.

Pit van Loo, schilderij
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G

Pors. beeld, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

Boek Jan te Wierik, gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Handgesigneerd boek van Jan te Wierik 1996 (1954 - 2002), Getiteld "Ik houd van snoep" met diverse afbeeldingen van werken van Jan te Wierik 50x35cm. Cond.: G

Frans spijlenbed
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.

Chinese kom, geel
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.

Gouache, Fedde de Jong
Startprijs 200 EUR

Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G

2 Petit Point stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee stijlmeubel stoelen met petit point stoffering 20e eeuw in goede staat 94x52x42cm. en 90x60x62cm.

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G