Kleine eikenhouten Twentse dekenkist ca. 1900 met gekerfde voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Vijf diverse oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 77x56cm., 86x47cm., 161x36cm., 77x17cm. en 160x17cm.
Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G
Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G
Twee oude microscopen; 1x elektronisch (draad afgeknipt) in originele kisten 2e helft 20e eeuw (niet getest) 42x24x27cm. en 36x10x28cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.
Handgesigneerd boek van Jan te Wierik 1996 (1954 - 2002), Getiteld "Ik houd van snoep" met diverse afbeeldingen van werken van Jan te Wierik 50x35cm. Cond.: G
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse stick-barometer 20e eeuw in goede staat van mahoniehout 96cm.
Drie Chinese houtgesneden figuren; 1x hond, 1x uil en 1x ram 4-5cm. Cond.: G
Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U
Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.
Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Duits theeservies 14-delig, gemerkt Konigl. pr. Tettau ca. 1930 met divers gekleurd decor bestaande uit 7 cakeborden en 7 kop&schotels Cond.: G
Keramieken 19e eeuws papbord met zwaandecor (chips glazuur) 4ø21cm. Cond.:R-G