Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouache, Fedde de Jong
Startprijs 200 EUR

Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G

Duitse keramieken vaas
Startprijs 130 EUR

Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U

Kavel Engelse bordjes
Resultaat: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.

27 Romeinse munten
Resultaat: 50 EUR

27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR

Pors. beeld, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

12 Zilv. munten divers
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren munten Europa (Cond.: ZFR)

Kavel 11 munten
Startprijs 70 EUR

Kavel met 11 munten; 7x zilveren 10-euro stukken, 2 zilveren munten van 10 gulden (1970 + 1973) en 2 nikkelen rijksdaalders uit 1979.

Chinese kom, geel
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.

220 Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR

Zilveren rijder 1739
Startprijs 120 EUR

Zilveren Dukaten of zilveren Rijder VOIC Holland anno 1739 met patina en kwaliteit: ZF

Bezemstuiver 1764
Startprijs 20 EUR

Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Stockboek Rusland
Resultaat: 50 EUR

Stockboek Rusland met ca. 1400 verschillende series waarvan veel compleet, 95% groot formaat.

NL verz. FDC
Startprijs 60 EUR

Nederland verzameling FDC vanaf 1953 in album, 55 stuks (cat. waarde: € 854,00)

Tettau serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Duits theeservies 14-delig, gemerkt Konigl. pr. Tettau ca. 1930 met divers gekleurd decor bestaande uit 7 cakeborden en 7 kop&schotels Cond.: G

Bord, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Keramieken 19e eeuws papbord met zwaandecor (chips glazuur) 4ø21cm. Cond.:R-G

Nederland zegels
Startprijs 20 EUR

Nederland; FDC en gelegenheids couvert vanaf 1975 in 2 groot-formaat albums

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Resultaat: 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

Royal Copenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.

Frankrijk
Startprijs 40 EUR

Frankrijk vanaf klassiek + enig Zwitserland in stockboek

Religieuze schaal
Startprijs 30 EUR

Terracotta 19e eeuwse taartvorm met bruine glazuur en kerkelijk teken op de bodem. In goede staat. 8x28x27cm.

4 Blokkendozen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke blokken/speeldozen; 3x Steinbaukasten Anker ca. 1900 en 1x blokkendoos van hout ca. 1950. Dozen zijn compleet 30-35cm. Cond.: G

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen oud Chinees porselein 20e eeuw; 1x Japans gesigneerd schaaltje ca. 1930, 1x rechthoekig bakje met landschap ca. 1930, 1x chicken cup 20e eeuw en 2x keramieken kommetjes voor rijstwijn ca. 1...