Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Grote Duitse keramieken vaas ca. 1970, Scheurich "Ribbed bulb" vloervaas, model 269-53 West Germany H.: 53cm. Cond.: U
27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR
Kavel met 11 munten; 7x zilveren 10-euro stukken, 2 zilveren munten van 10 gulden (1970 + 1973) en 2 nikkelen rijksdaalders uit 1979.
Zilveren Dukaten of zilveren Rijder VOIC Holland anno 1739 met patina en kwaliteit: ZF
Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P
Stockboek Rusland met ca. 1400 verschillende series waarvan veel compleet, 95% groot formaat.
Nederland verzameling FDC vanaf 1953 in album, 55 stuks (cat. waarde: € 854,00)
Keramieken 19e eeuws papbord met zwaandecor (chips glazuur) 4ø21cm. Cond.:R-G
Nederland; FDC en gelegenheids couvert vanaf 1975 in 2 groot-formaat albums
Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling
Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.
Terracotta 19e eeuwse taartvorm met bruine glazuur en kerkelijk teken op de bodem. In goede staat. 8x28x27cm.
Vier oude/antieke blokken/speeldozen; 3x Steinbaukasten Anker ca. 1900 en 1x blokkendoos van hout ca. 1950. Dozen zijn compleet 30-35cm. Cond.: G