Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.
Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.
Prachtige geëmailleerde met messing tafelklok (cloisonne) met portretten en landschappen aan de zijkanten. Facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 22x16x9cm.
Leuke wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen.. Uurwerk met halfuur-slag ca. 1970 in zeer goede staat 28x19x14cm.
Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...
Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.
Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.
Franse marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (marmer paar chips af) 25x29x15cm. Cond.: R
Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.
Antieke Franse bakkersklok, 19e eeuw, messing geëmailleerd en bronzen ornamenten. Balans uurwerk zonder slagwerk. In goede originele staat. 48x30x8cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Oude notenhouten tafelklok, 2e helft 20e eeuw, met bovenliggende balans, zonder slagwerk. In goede staat. 23x15x11cm.
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1880 met kwartierslag op 2 gongstaven (Junghans) in goede originele staat (lichte wormbeval in onderste lijst) 41x25x18cm.
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.
Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G
Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.