Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.

2 Lampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke lampenvoeten ca. 1900 zijn nu elektrisch waren petroleumlampen. 32-36cm., Cond.:R

Bisquit lamp
Resultaat: 90 EUR

Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Limoges lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude limoges stijl porseleinen tafellamp (electrisch) ca. 1980 met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 60xø24cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Aparte oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 57cm.

Zwitserse officiers sabel
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

Damespistool
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen damespistool, gemerkt en nr. 2142. In goede originele staat met oude patina 19cm.

Kanon
Resultaat: 35 EUR

Zwaar decoratief kanon 20e eeuw in goede staat 25x38x14cm. Cond.: G

Zwaard + 2 dolken
Resultaat: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Geweer
Resultaat: 60 EUR

Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G

Duits zwaard
Resultaat: 200 EUR

Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.

Geweer
Startprijs 190 EUR

Damesgeweer 19e eeuw, voorlader met bewerkte kolf in goede staat 100cm.

Hertevanger
Resultaat: 450 EUR

Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.

Japans mes, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

Antiek jagersmes
Resultaat: 40 EUR

Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.

Zwitserse sabel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.

2 Lampen
Resultaat: 85 EUR

Twee hoge stalampen 2e helft 20e eeuw met houten voet in goede staat 130cm.

Jugendstil schaal ca. 1900
Startprijs 120 EUR

Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.

2 Cloisonne borden
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Japanse cloisonne sierschotels ca. 1930 (emaille met messing) met floraal- en vogeldecor in goede originele staat ø29,5cm.

Jugendstil jardiniere
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

Beeldlamp, 2 kapjes
Resultaat: 135 EUR

Decoratieve 2-lichts beeldlamp in Jugendstil stijl 20e eeuw 85x40x24cm. Cond.: G

Lamp, Galle stijl
Resultaat: 95 EUR

Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.

10 Fotolijsten
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.

Diverse emaille pillendoosjes
Resultaat: 45 EUR

Kavel van tien oude pillendoosjes (plated en messing) o.a; parelmoer inleg, muranoglas, porselein, emaille, Limoges. Daarbij een bewerkte koperen servetring en lepeltje 2e helft 20e eeuw 1,5-5cm. Cond...

Wandkandelaar
Startprijs 40 EUR

Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.

Bontjas met toebehoren
Resultaat: 275 EUR

Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...

Haardscherm
Resultaat: 85 EUR

Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.

Messing voorzet, open haard
Startprijs 70 EUR

Antiek messing open haard voorzetstuk ca. 1870, In goede staat 149x37x25cm.

Stel koperen haardbokken
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse messing haardnokken ca. 1880 in goede originele staat 34x21x20cm.

Art Deco haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.

Kolenkit met schep
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Antieke kachel ca. 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.

Openhaard stel
Startprijs 120 EUR

Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G

Haardplaat
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R

Houtbak
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen hengselbak 19e eeuw 18xø34cm. en Griekse roodkoperen kan 20e eeuw 28x30xø20cm. Cond.: G

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

Empire plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.

Stoof + Ketel
Startprijs 30 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

Koperen plaquette, jacht
Startprijs 120 EUR

Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.

Koperen waterspuit
Resultaat: 20 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Kastje voor zakhorloge
Resultaat: 70 EUR

Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.

Processiekruis
Resultaat: 40 EUR

Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.

Brander + Olielamp
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Messing comfoor
Resultaat: 30 EUR

Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.

Fotolijst, historisme
Startprijs 100 EUR

Bronzen tafel-fotolijst ca. 1880 met vogel- en rankendecor in zeer goede originele staat 32x21x3cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G

Koperen bak
Resultaat: 25 EUR

Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R

Wijwatervat, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.

Ketel + poffertjespan
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x roodkoperen appelketel 19e eeuw met zwalustaartverbinding 29x29xø20cm. en 1x poffertjespan 20e eeuw 6xø27cm. Cond.: G

Lamp, 3 kelkjes
Resultaat: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.

2 Snijwerken in vitrine
Startprijs 30 EUR

Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.

2 Kunstwerken, kurk
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese kunstwerken van kurk in houten vitrines 20e eeuw (hout van vitrine beschadigd), voorstellend landschappen met kraanvogels 28x50x10cm. en 13x20x6cm. Cond.: R-G

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G

Koekplanken
Resultaat: 35 EUR

Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.

Schildpad sigarenkoker
Resultaat: 50 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.

Spuitfles + kruitvuller
Resultaat: 30 EUR

Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.

Messing draaispiegel
Resultaat: 70 EUR

Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.

Franse kroonlamp
Resultaat: 50 EUR

Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.

4 Schilderij lampjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude koperen schilderij-lampjes in goede staat 23-33cm.

Bronzen wierook-vat
Resultaat: 45 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

2 Kandelaren, vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee keramieken vazen (kaarskandelaren) met vergulde ornamentuur ca. 1870, donkerblauwe glazuur. Chips af bij keramieken voet 31x15xø9cm. Cond.: R-G

Kandelaar 5-lichts
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.

Kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G

Houten kandelaar
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse houten kandelaar, 1e helft 19e eeuw, twee-kleurig geschilderd. H.138cm., In goede originele staat.

Bronzen penkandelaar
Resultaat: 25 EUR

Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.

Houten kandelaar, goudkleur
Startprijs 200 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G

2 Barok kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars
Startprijs 30 EUR

Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G

Jugendstil kandelaar
Startprijs 80 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met roccailles en bloemen. In goede staat. H. 66cm.

3 Messing kandelaars
Startprijs 30 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G

4 Diverse kandelaren
Startprijs 25 EUR

Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G

2 Kandelaren + mal
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G

Dwarsfluit
Startprijs 30 EUR

Dwarsfluit ca. 1900, waarschijnlijk van pallisanderhout. Schroefjes missen, verder in goede originele staat 66cm.

Klarinet
Resultaat: 30 EUR

Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G

Saxofoon
Resultaat: 115 EUR

Kleine antieke saxofoon, gemerkt Exquisito. In goede originele staat (niet bedeukt) 64xø12,8cm.

2 Banjo's + viool
Startprijs 80 EUR

Drie antieke snaarinstrumenten ca. 1900 met 1 strijkstok; 2x mandoline en 1x viool (beschadigd) 60-72cm. Cond.: R

Viool, 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R

Schildpad doos
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Muziekblad-standaard
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.

Schildpad doosje
Resultaat: 20 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

Parelmoer kaartenhouder
Resultaat: 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

2 Apparaten
Startprijs 50 EUR

Twee oude microscopen; 1x elektronisch (draad afgeknipt) in originele kisten 2e helft 20e eeuw (niet getest) 42x24x27cm. en 36x10x28cm. Cond.: G

Apparaat in kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.

Meet-apparaat
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.

Portret dekseldoos, brons
Startprijs 200 EUR

Bronzen dekseldoos met op ivoor geschilderd damesportret met grote hoed ca. 1830, gesigneerd Kujfo. In goede originele staat 4xø8cm.

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.

Koffie-apparaat
Resultaat: 20 EUR

Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.