Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.
Twee antieke lampenvoeten ca. 1900 zijn nu elektrisch waren petroleumlampen. 32-36cm., Cond.:R
Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R
Oude limoges stijl porseleinen tafellamp (electrisch) ca. 1980 met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 60xø24cm.
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Vroeg 19e eeuws bronzen damespistool, gemerkt en nr. 2142. In goede originele staat met oude patina 19cm.
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G
Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.
Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.
Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.
Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.
Twee hoge stalampen 2e helft 20e eeuw met houten voet in goede staat 130cm.
Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G
Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.
Twee oude Japanse cloisonne sierschotels ca. 1930 (emaille met messing) met floraal- en vogeldecor in goede originele staat ø29,5cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Decoratieve 2-lichts beeldlamp in Jugendstil stijl 20e eeuw 85x40x24cm. Cond.: G
Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.
Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.
Kavel van tien oude pillendoosjes (plated en messing) o.a; parelmoer inleg, muranoglas, porselein, emaille, Limoges. Daarbij een bewerkte koperen servetring en lepeltje 2e helft 20e eeuw 1,5-5cm. Cond...
Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.
Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...
Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.
Antiek messing open haard voorzetstuk ca. 1870, In goede staat 149x37x25cm.
Twee 19e eeuwse messing haardnokken ca. 1880 in goede originele staat 34x21x20cm.
Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.
Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.
Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.
Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G
Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R
Kopergeslagen hengselbak 19e eeuw 18xø34cm. en Griekse roodkoperen kan 20e eeuw 28x30xø20cm. Cond.: G
Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.
Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.
Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.
Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.
Bronzen tafel-fotolijst ca. 1880 met vogel- en rankendecor in zeer goede originele staat 32x21x3cm.
Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G
Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x roodkoperen appelketel 19e eeuw met zwalustaartverbinding 29x29xø20cm. en 1x poffertjespan 20e eeuw 6xø27cm. Cond.: G
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Twee Chinese kunstwerken van kurk in houten vitrines 20e eeuw (hout van vitrine beschadigd), voorstellend landschappen met kraanvogels 28x50x10cm. en 13x20x6cm. Cond.: R-G
Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G
Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.
Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.
Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.
Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee keramieken vazen (kaarskandelaren) met vergulde ornamentuur ca. 1870, donkerblauwe glazuur. Chips af bij keramieken voet 31x15xø9cm. Cond.: R-G
Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse houten kandelaar, 1e helft 19e eeuw, twee-kleurig geschilderd. H.138cm., In goede originele staat.
Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.
Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G
Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G
Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G
Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met roccailles en bloemen. In goede staat. H. 66cm.
Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G
Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G
Dwarsfluit ca. 1900, waarschijnlijk van pallisanderhout. Schroefjes missen, verder in goede originele staat 66cm.
Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G
Kleine antieke saxofoon, gemerkt Exquisito. In goede originele staat (niet bedeukt) 64xø12,8cm.
Drie antieke snaarinstrumenten ca. 1900 met 1 strijkstok; 2x mandoline en 1x viool (beschadigd) 60-72cm. Cond.: R
Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G
Twee oude microscopen; 1x elektronisch (draad afgeknipt) in originele kisten 2e helft 20e eeuw (niet getest) 42x24x27cm. en 36x10x28cm. Cond.: G
Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.
Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G
Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.
Bronzen dekseldoos met op ivoor geschilderd damesportret met grote hoed ca. 1830, gesigneerd Kujfo. In goede originele staat 4xø8cm.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.
Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.