Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, ijsvermaak met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met landweg en kippen 30x40cm. Cond.: G
Religieus schilderij 19e eeuw, olieverf op linnen, na de kruisafname 59x88cm. Cond.: R-G
Landkaart 17e-18e eeuw door Isaak Tirion van NiederSachsen (ingekleurd), ets op papier, in goede originele staat 34x29cm. Cond.: G
Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x30cm. Cond.: G
Kai Christensen 71 (Deense School), olieverf op linnen, dorp achter een zeedijk 65x25cm. Cond.: G
Simon Kramer ( 1940 Amsterdam - ), olieverf op linnen, stadsgezicht 60x70cm. Cond.: G
Twee werken van Coen van Breugel 1996 nr. 1/12, zeefdruk op papier, abstracte composities 28x31cm. Cond.: G
Bjarne Landberg (Deense School 1925 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerenhuizen 37x24cm. Cond.: G
Jan Burssens (1925 Mechelen - 2002), zwarte inkt op papier, fantasie portet 27x35cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (naar August Macke), olieverf op linnen, havengezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G
Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G
Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G
Monogram F.B. ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met viooltjes 36x25cm. Cond.: R
Antieke ets en gravure; 1x gravure 18e-19e eeuw "Le Port Vieux D'honfleur" 24x20cm. en 1x ets van Dingemans ca. 1920 van stad met gracht en boten 24x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G
H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met visser 46x56cm. Cond.: R-G
F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G
Twee antieke gravures/etsen 18e eeuw van Zwitserland; 1x landschap Lucerne grave par Masquelier 38x22cm. en 1x Descourtis sculp 60x40cm. Cond.: R
Oude achter-glas schilderij van een heilige met lans te paard 20e eeuw 27x37cm. Cond.: G
Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 60x40cm. Cond.: G
P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, schaapskooi met herder en schapen 31x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, bergmeer met vissers 16x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G
Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G
J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G