Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Klein rood ei met voet
Startprijs 550 EUR

Bijzonder kleinood: uitvouwbaar ei waar bij opening een koets tevoorschijn komt. Het ei wordt gedragen door een stervormige voet. Het geheel is rondom bezet met flonkerende kristalletjes gemonteerd in...

Zilveren sauskan
Resultaat: 145 EUR

Mooie grote Engels sterling zilveren sauskom op ovale voet, 925/000 MT.: Goldsmiths, 18.5x9x11cm., ca. 291gr., Cond.:U

Zilveren vork
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U

Haan zilver
Startprijs 100 EUR

Haan, zilver 925/000, miniatuur. 66x80 mm. ca 88,5 gr

Zilveren taartschep
Startprijs 50 EUR

Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U

3 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U

Krist. strooier/zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Engelse kristallen strooier met zilveren kraag en ajourgezaagde dop, 925/000, 18xø7.5cm., Cond.:U

Dekselcoupe
Resultaat: 130 EUR

Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.

Parelrand hengselmand
Startprijs 700 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 45 EUR

Kleine kristallen flacon met Engels zilveren dop (laque de Chine, 925/000) 7xø1,5cm. Cond.: U

Beschuitbus
Resultaat: 83 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en 835/000 zilveren knop met parelrand op het deksel (kleine schilfers aan de rand) MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1890. Ca. 21xø120cm.

2 Lijstjes + zoutvaatje
Resultaat: 160 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur fotolijstjes 835/000 MT.:Hooijkaas, Schoonhoven, 4x6.5cm en 2.5x4.5cm., en een Hollands zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzetbakje en lepeltje. 835/000, zilvergew...

Zilv. pillendoos
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.

Zilveren koets
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren miniatuur "Gouden koets"met 6 paarden, koetsier en palvenier, 835/000, Amsterdam. L. 16cm., ca. 82gr.Cond.:U

20 Zilveren knopen
Resultaat: 225 EUR

Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.

4 Zilveren knopen
Resultaat: 120 EUR

Vier Hollands zilveren klederdrachtknopen met echtpaar op 2-spanvoorstelling 835/000,ø 2.5cm. totaalgewicht ca. 15gr.,

Plated jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...

2 Zilv. doosjes
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren doosje, rondom gequadrilleerd met medaillon in bovendeksel, 925/000, 1922 Birmingham en rond Hollands zilveren pillendoosje met oud-Hollandse voorstelling op deksel, 835/000,...

Kristallen bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Kristallen bonbonniere op achtkantige voet met kanteelslijpsel en Hollands zilveren hengsel met parelrand 835/000. Jaarletter: H:1917, Amsterdams minervakopje. ø 15cm., Cond.:U

Boterspatel
Startprijs 100 EUR

Zilveren Jugendstil boterspatel, 800/000, met graveringen, en een vleesvorkje. Beiden met fraaie decoraties aan voor-en achterzijde van de stelen. Voorzien van oude belastingkeuren, 1893-1906.Samen ca...

3 Zilveren theezeefjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren theezeefjes 835/000 waarvan 2 voor in de theepot tuit, de andere heeft een houten steel ø 3.5-5cm., Cond.:U

Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR

Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren 800/000 strooilepel met gegoten bak en steel, met Amsterdams stadswapen. L. 16cm., ca. 45gr., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers op voet met bewerkte onder helft. 925/000 (Z1 gekeurd) MT.: HS, H.8.5cm., Totaal gewicht ca.83gr.

Kristallen schaal, zilv. beugel
Startprijs 120 EUR

Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel 835/000, Jaarletter: G: 1916, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten. ø 24cm. Cond.:U

Suikerschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met vleugelbak en steel met hartenfilet. MT.: Pieter van Geelen &Zn., Schoonhoven 1878. Ca.

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren fotolijstje met fluwelen achterkant, 925/000, ca. 8x12cm., Cond.:U

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U

Gouden vingerhoedje
Resultaat: 80 EUR

Vingerhoed, GG 585/000. 24x18 mm.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 65 EUR

Lot zilver: 2 pillendoosjes en een miniatuur stoofje 835/000 Samen ca. 48gr., Cond.:U

Zilveren poederdoos
Startprijs 75 EUR

Antieke Russische zilveren poederdoos met florale motieven op het deksel, gemerkt 873. , ø7cm. gewicht: ca. 51gr. Cond.: G

Empire stijl schaal
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren empire-stijl schaal op voet met drie parelranden en twee vogelmotief handgrepen, 925/000,Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten Eind 1908, 10xø13.5cm., Ca. 192gr. Cond.:U

2 Zilv. schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren schaaltjes met handgreepjes van engelenfiguurtjes, 900/000, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten 4.5xø11.5cm., en 4xø9.5cm., Samen ca. 205gr. Cond.:U

Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel/ketting
Startprijs 120 EUR

Hollands zilveren gegoten tasbeugel met adelaar en bloemmotieven aan draagketting met fluwelen tas 835/000, Jaarletter: I: 1918, MT.: onduidelijk. beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U

Zilv. lantaarns + klok
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniaturen: Lantaarn aan muurbeugel, wandklok met slinger en gewichtjes en een kroonluchter (behoeft reparatie) Hollands 835/000. Totaalgewicht ca. 69gr., Cond.:G

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 125 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: haardstel op standaard, Hooijkaas, Schoonhoven, wafelijzer Niekerk Schoonhoven, Blaasbalg en veger en blik met oud belastingstempel "J"Totaalgewicht ca. 58gr. Cond.U

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 160 EUR

Vijf zilveren miniaturen: kermisattraktie, Amsterdam, hobbelpaard Amsterdam, kind met hoepel en kind op schommel MT.: Hooijkaas, man op velocipede 835/000 totaal gewicht ca. 74gr., Cond.:U

4 Zilv. miniaturen
Startprijs 150 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: kinderen op wip, Hooijkaas Schoonhoven, kind op schommel en jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven, man met vlieger Amsterdam 835/000, samen ca. 68gr., Cond.:U

5 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse zilveren pillendoosjes van diverse gehaltes, bezet met agaat, parelmoer-mozaik, cloisonne en porselein Cond.:U

Suikerschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met floraal gegraveerd heft. MT.: Pieter Coenraad Burghoorn, Schoonhoven ca. 1890. Ca. 9gr.

Zilveren taartschep, ivoren heft
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren taartschep met handgegraveerde bak, zilveren steelaanzet en uitgesneden ivoren heft. Buitenlandse makelij, 835/000 L. 28cm., Cond.:U

Plated jardiniere
Startprijs 150 EUR

Antieke plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal, ca. 1890, 13x35x18cm., Cond.G

Plated boulloir
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G

Stel theebussen
Startprijs 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Zilveren slatang
Resultaat: 80 EUR

Zilveren slatang, strak gepolijst model, 800/000, L.23cm., ca. 133gr.

2 Zilveren tangen
Startprijs 100 EUR

Twee Hollands zilveren 800/000 gebaktangen, tulpmodel met 1 opengewerkt heft . Importeursteken.: G.T.Smit, Giete/Rolde, L. 20cm., Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.:U

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Kristallen waaiervormig geslepen bonbonschaal met Hollands zilveren hengsel met parelrand, 835/000 MT.:onduidelijk ( J.S.?) 5.5xø11.5cm., Cond.:U

Theeschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde steel en bak met meander gravering. MT.: Wed.A.van de Ree, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 110 EUR

Ovaal Hollands zilveren 825/000 snuifdoosje met scheepsafbeelding op deksel. MT.: onduidelijk 6.5x5cm., Ca. 36gr. Cond.:U

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Parelrand broodmand
Startprijs 475 EUR

Prachtig zware ajourgezaagde broodmand afgezet met robuuste parelrand, 925/000, MT.: Lavaros Amano, 28x16.5x11cm., Ca. 566gr.l

Parfumfles
Resultaat: 85 EUR

Parfumflesje met glazen flacon in metalen montuur waarop 2 veermotieven. ø 4cm.

3 Delig zilv. servies
Startprijs 550 EUR

Zilveren trekpot met roomkan en suikerpot, gelobd model met houten grepen en knop, 835/000 (Z2) MT.: Aubert, Voorburg Totaal gewicht incl. grepen en knop ca. 820 gr., Cond.:U

3-Delig zilv. bestek
Startprijs 80 EUR

Antiek drie-delig zilveren tafelbestek met florale motieven op steel en bak. Duitsland 800/000

10 Delen zilv. bestek
Startprijs 100 EUR

Tien delen zilveren bestek: 2 tafellepels, 2 tafelvorken, 1 tafelmes, 2 botermessen en 3 fruitmesjes. Zilver 800/000 en 835/000. Diverse meestertekens.

Plated tafelstuk
Startprijs 30 EUR

Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U

Zilveren roomkan
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duits zilveren roomkan, 800/000, 16.5xø8cm.,Cond.:U

Krist. flacon, zilv. deksel
Startprijs 60 EUR

Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren opengewerkte gegraveerde taartschep met acanthusblad aanzet bij steel 835/000, L.27cm., Cond.:G

Theeschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.

Beugeltas
Startprijs 60 EUR

Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver:2 theeduimpjes en 1 roomlepel. Theeduimpje met geribbelde bak heeft een oud Hollands keur van 1859-1893, 835/000 en de andere 925/000 uit 1868, Amsterdam. Roomlepel 835/000 begin 1900, MT.:...

Zilveren kandelaar
Startprijs 375 EUR

Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., br. 32cm.,h.17cm., Cond.:U

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

Zilv. poederdoos, vogelmotief
Startprijs 90 EUR

Zilveren poederdoos, zonder spiegel, met bloem-en vogelmotief aan bovenkant, 875/000, ø8cm., ca. 98gr.

Tafel, ambtenaar
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur : huwelijksvoltrekking bij ambtenaar 835/000, 4.5x4x3cm.,ca. 48gr., Cond.:U

5 Zilv. miniaturen
Startprijs 150 EUR

Vijf zilveren miniaturen: Hollands zilveren woonwagen met paard, 835/000, Jaarletter: Q1976 MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Javaanse vrouw bij waterput 835/000 MT.: Niekerk, Schoonhoven, zilveren hondekar ...

5 Zilv. miniaturen
Startprijs 160 EUR

Vijf zilveren miniaturen: twee smeden met mechaniek, Amsterdam, kaasdragers Amsterdam, lantaarnopsteken Amsterdam, paard met boer en eg Amsterdam, houtzager MT.: Niekerk Schoonhoven totaalgewicht ca. ...

Zilveren sigarenbeker
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...

Zilveren vaasje + Makkums schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U

Zilv. portemonnee
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 tasbeugel et kralenbeurs en binnenvakverdeling. Jaarletter: X 1882, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven.Beugelbreedte 10.5cm., Cond.:U

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U

Theeschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.

Zilveren pillendoosje
Startprijs 70 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje. De gecontourneerde scharnierende deksel is met de hand gegraveerd. 835/000, Grootkeur. Jaarletter: W:1856. MT.: Gerrit v. Geelen, Schoonhoven 4.5x4.5x1.5cm., ca....

Krist. boterstolp, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Mooi kristal geëtste boterstolp met zilveren knop, 835/000 ø 17.5 cm., Cond.:U

2 Zoutvaatjes + lepeltjes
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met lauwertakken en gecontourneerde band met glazen inzetbakjes en twee zilveren lepeltjes, gekeurd 800/000, 7x5x4.5cm., Zilvergewicht ca. 88gr.

Zilveren set
Startprijs 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stele. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

Zilv. breischede
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren breischede met haak, 835/000, MT.: onleesbaar, L. 15.5cm., ca. 21gr., Cond.:U

Zilveren pillendoos
Startprijs 30 EUR

Verguld ovaal pillendoosje met agaten deksel 5x3x1.5cm.

Taartschep
Startprijs 120 EUR

Zilveren taartschep met gegraveerde bak en ivoren handgreep, vermoedelijk Frankrijk, ca. 1900. L.32cm., Cond.:U

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Drie zilveren miniaturen: Hollands zilveren molenbeker met draaibare wieken, camera op statief naar antiek voorbeeld en ronde vogelkooi op standaard van Hooijkaas, Schoonhoven 835/000 Totaalgewicht ca...

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 140 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen : stoof op driepoot met ketel, Amsterdam, Spinnewiel, Hooijkaas Schoonhoven en pathefoon MT.:onduidelijk 835/000 Totaal gewicht ca. 104gr.

Zilveren tafelbel
Startprijs 340 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven eind 1800, 13xø9cm., Cond.:U

Zilveren nijlpaard
Resultaat: 400 EUR

Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U

Theezeef
Startprijs 60 EUR

Zilveren theezeef 835/000 met florale rand, fraaie steel met gezicht en strik Nederlands gekeurd ca. 1936, op rood Boheems geslepen kristallen lekbakje ø8cm., met waaierslijpsel en geslepen ster op d...

12 Zilv. lepeltjes in cassette
Startprijs 80 EUR

Etui met 12 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, L.10.5cm., Samen ca. 160gr.

Zilveren parfumflesje
Resultaat: 40 EUR

Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U

Kristallen schaal, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel, 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Joost Even, Amsterdam. ø29cm.,. Cond.:U

Zilv. meubels
Resultaat: 90 EUR

Miniatuurset: bank, 2 stoelen en een tafel 835/000 MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 1943-1946. ca. 62gr., Cond.:U

Zilveren oorijzer
Startprijs 150 EUR

Antieke Friese zilveren kledendrachtkap in doos 835/000, jaarletter O: 1898, MT: G. Hofman Kollum, ca. 83gr. Cond.: U

2 Plated hengselschalen
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude plated kopergeslagen hengselschalen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x26cm. en 34xø35cm.

Plated dienblad + vaas
Startprijs 40 EUR

Twee delen kopergeslagen plated; 1x vaas 20xø15cm. en 1x presenteertablet 2e helft 20e eeuw 4x50x30cm. Cond.: G