Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U
Engelse kristallen strooier met zilveren kraag en ajourgezaagde dop, 925/000, 18xø7.5cm., Cond.:U
Kleine kristallen flacon met Engels zilveren dop (laque de Chine, 925/000) 7xø1,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en 835/000 zilveren knop met parelrand op het deksel (kleine schilfers aan de rand) MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1890. Ca. 21xø120cm.
Hollands zilveren miniatuur "Gouden koets"met 6 paarden, koetsier en palvenier, 835/000, Amsterdam. L. 16cm., ca. 82gr.Cond.:U
Kristallen bonbonniere op achtkantige voet met kanteelslijpsel en Hollands zilveren hengsel met parelrand 835/000. Jaarletter: H:1917, Amsterdams minervakopje. ø 15cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 strooilepel met gegoten bak en steel, met Amsterdams stadswapen. L. 16cm., ca. 45gr., Cond.:U
Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers op voet met bewerkte onder helft. 925/000 (Z1 gekeurd) MT.: HS, H.8.5cm., Totaal gewicht ca.83gr.
Zilveren suikerschep, 835/000, met vleugelbak en steel met hartenfilet. MT.: Pieter van Geelen &Zn., Schoonhoven 1878. Ca.
Rechthoekig bewerkt zilveren fotolijstje met fluwelen achterkant, 925/000, ca. 8x12cm., Cond.:U
Antieke Russische zilveren poederdoos met florale motieven op het deksel, gemerkt 873. , ø7cm. gewicht: ca. 51gr. Cond.: G
Hollands zilveren gegoten tasbeugel met adelaar en bloemmotieven aan draagketting met fluwelen tas 835/000, Jaarletter: I: 1918, MT.: onduidelijk. beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U
Drie zilveren miniaturen: Lantaarn aan muurbeugel, wandklok met slinger en gewichtjes en een kroonluchter (behoeft reparatie) Hollands 835/000. Totaalgewicht ca. 69gr., Cond.:G
Vier Hollands zilveren miniaturen: kinderen op wip, Hooijkaas Schoonhoven, kind op schommel en jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven, man met vlieger Amsterdam 835/000, samen ca. 68gr., Cond.:U
Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met floraal gegraveerd heft. MT.: Pieter Coenraad Burghoorn, Schoonhoven ca. 1890. Ca. 9gr.
Zilveren slatang, strak gepolijst model, 800/000, L.23cm., ca. 133gr.
Twee Hollands zilveren 800/000 gebaktangen, tulpmodel met 1 opengewerkt heft . Importeursteken.: G.T.Smit, Giete/Rolde, L. 20cm., Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.:U
Kristallen waaiervormig geslepen bonbonschaal met Hollands zilveren hengsel met parelrand, 835/000 MT.:onduidelijk ( J.S.?) 5.5xø11.5cm., Cond.:U
Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde steel en bak met meander gravering. MT.: Wed.A.van de Ree, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.
Prachtig zware ajourgezaagde broodmand afgezet met robuuste parelrand, 925/000, MT.: Lavaros Amano, 28x16.5x11cm., Ca. 566gr.l
Parfumflesje met glazen flacon in metalen montuur waarop 2 veermotieven. ø 4cm.
Zilveren trekpot met roomkan en suikerpot, gelobd model met houten grepen en knop, 835/000 (Z2) MT.: Aubert, Voorburg Totaal gewicht incl. grepen en knop ca. 820 gr., Cond.:U
Antiek drie-delig zilveren tafelbestek met florale motieven op steel en bak. Duitsland 800/000
Tien delen zilveren bestek: 2 tafellepels, 2 tafelvorken, 1 tafelmes, 2 botermessen en 3 fruitmesjes. Zilver 800/000 en 835/000. Diverse meestertekens.
Antieke zilveren opengewerkte gegraveerde taartschep met acanthusblad aanzet bij steel 835/000, L.27cm., Cond.:G
Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.
Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U
Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., br. 32cm.,h.17cm., Cond.:U
Zilveren poederdoos, zonder spiegel, met bloem-en vogelmotief aan bovenkant, 875/000, ø8cm., ca. 98gr.
Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U
Mooi kristal geëtste boterstolp met zilveren knop, 835/000 ø 17.5 cm., Cond.:U
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stele. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Antieke zilveren breischede met haak, 835/000, MT.: onleesbaar, L. 15.5cm., ca. 21gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven eind 1800, 13xø9cm., Cond.:U
Etui met 12 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, L.10.5cm., Samen ca. 160gr.
Twee grote oude plated kopergeslagen hengselschalen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x26cm. en 34xø35cm.
Twee delen kopergeslagen plated; 1x vaas 20xø15cm. en 1x presenteertablet 2e helft 20e eeuw 4x50x30cm. Cond.: G