Ovaal 835/000 zilveren gehamerd pepermuntdoosje met fraai opgelegd spiegelmonogram op het deksel. Onduidelijk meesterteken, 19e eeuws. Ca. 40gr.
Twee dubbele zilveren fotolijsten met strikmotief en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x13 en 13x11cm.
Fraaie antieke zilveren theezeef met hardhouten steel met ajourgezaagde rand, 835/000 L. 16cm., Cond.:U
Antieke zilveren opengewerkte gegraveerde taartschep met acanthusblad aanzet bij steel 835/000, L.27cm., Cond.:G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep, Biedermeier, in kristallen vaasje. 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Johannes Hendrikus Kroontje, Leeuwarden, samen ca. 106gr.
Zilveren kandelaar 800/000 en Hollands zilveren 8-kantig bakje, 835/000, MT.: G.T.Smit, Gieten Kandelaar 6.5xø7cm., Bakje 3xø11.5cm., Totaal gewicht ca. 169 gr.
Divers zilver: 6 servet-banden, 2 vingerdoekringen, rond bakje, 2 onderzetters, druppelvanger voor wijnfles gebroken suikertang en gebroken roomlepel. 835/000 Totaal ca. 250gr.
Acht plated doosjes en een dirigerende poes, 2 ronde, 3 vierkante, 2 rechthoekige en een kikker. Cond.:U
Fraaie 925/000 zilveren art-deco theezeef met origineel bijbehorend 925/000 zilveren lekbakje. Onbekende keuren en Nederlands Z1. Ca. 74gr.
Tien plated doosjes, waarvan een hartvormige met haan, een uitdraaidoosje en een egeldoosje. Cond.:U
Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U
Mooie fotolijst met zilveren frame, (fluwelen achterkant,) waarop romantische engel voorstelling, 900/000. 10.5x13cm.
Drie zilveren vingerhoedjes 835/000 en 925/000, Totaalgewicht ca. 18gr., Cond.:U
Acht plated doosjes en een hangerdoosje, een doosje met rondom parelmoer en een met parelmoer deksel. Cond.:U
Zilveren 835/000 kindercouvert ( lepel en schuifje) met puntfilet en inscriptie "Jessie"met exportkeur, in originele cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930. Ca. 54gr.
Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 en goud op zilver. totaal ca 41,1 gr