Art Deco stijl bronzen lijster met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M. da Costa in goede staat 31x19x12cm.
Bronzen stier in Art Deco stijl, 21e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat 19x30x12cm.
Bronzen paard met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Lafebre in goede staat 23x32x11cm.
Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.
Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R
Decoratieve bronzen balletdaqnseres op zwart marmeren voet, 21e eeuw gesign.: A.Leonard, in goede staat. 28cm.
Drie oude Afrikaanse figuren, 2x brons en 1x hout 20e eeuw in goede staat 41-47cm.
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 21x20x8,5cm.
Indonesisch houtgesneden figuur met koperdraad inleg 20e eeuw, voorstellend een man met fruit. In goede originele staat 34cm.
Vijf delen 19e eeuw; 2x slachtmuldes, 1x botervat, 1x muldekapbijl (Dissel), 1x haardtreef. Alles in goede originele staat 22-97cm.
Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Oude houtgesneden figuur van heilige met duiven 20e eeuw in goede staat 28cm.
Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G