Slavenband, GG 585/000 met diamanten. Fijn slavenband, 3,5 mm, met een WG band met 12 briljanten, ca 0.18 crt. De armband is voorzien van een bakslot en heeft een veiligheid. ca 10,4 gr. ø 62x54mm
Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U
Collier van Carneoolkralen. Verlopend collier met mooie gefacetteerde carneoolkralen, 10-16 mm. Het collier is voorzien van een veeroog en een veiligheidsketting. Lengte 50 cm
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Slavenband WG 585/000 met diamant. Fijn slavenband met krulversiering aan de bovenzijde met daarin 14 diamanten, totaal ca 0,21 crt. ca 13,4 gr ø 51x60 mm
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Ovale oorknoppen, 11x8,5 mm, met camee. Om de zetrand zit een getorste rand. De camees zijn iets verschillend van elkaar. ca 2,8 gr
Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...
Hanger GG 585/000 met blauw opaal. Geschulpte ovale hanger, 26x15 mm, met zeer fraaie blauwe opaal, 8x14mm. ca 2.3 gr
Collier, jadekralen met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen jadekralen,. ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale organisch gevormde GG sluiting met briljant.Tussen de jadekralen zitten 30 GG ...
Armband Jade met GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen gefacteerde jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een GG staafsluiting met zirconia's. Lengte 18,5 cm
Broche, GG 750/000 met smaragden. Organisch gevormde broche met soort blaadjes en takjes, bezet met 13 smaragden in chatons gezet, 61x29 mm. De broche is voorzien van extra veiligheidsspeldje. ca 11,5
Ring, GG 585/000 met granaat, jade, topaas en saffier. Ring bestaand uit 4 delen met slag. Elk deel is voorzien van een rij met edelstenen. Breedte ring 12 mm. ø 56 ca 9,4 gr
Ring GG 585/000, ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. Ring Royaal uitgevoerd, merk Charisma met brede zijstukken en Lapis Lazuli steen, ø 13x9mm. ca 5,7 gr. ø 54 Nieuw
Hollands zilveren rammelaar, ronde bel op steel met hangeroog en parelrand, 835/000. ca. 26gr., Cond.:G
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Junghans horloge, double, mechanisch. Model 70-er jaren. Het horloge is voorzien van een double rekband.
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U