Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom prachtig geschilderd decor van landschap en huizen. Randschade en oude haarscheuren 10xø24cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws Tibetaans terracotta tempelvat, bewerkt met tekens en uitstulpingen in goede originele staat 19xø52cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G