Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Kaststelletje
Startprijs 45 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...

Chinese kom
Startprijs 150 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom prachtig geschilderd decor van landschap en huizen. Randschade en oude haarscheuren 10xø24cm. Cond.: R

Tempelvat, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Groot 19e eeuws Tibetaans terracotta tempelvat, bewerkt met tekens en uitstulpingen in goede originele staat 19xø52cm.

Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische Eiffeltoren 50x40cm. Cond.: G

3x Hummel
Resultaat: 110 EUR

Drie Hummel figuren: 1x postbode (postman) nr. 119 (1979-1990) 13cm. Cond.: U, 1x twee meisjes op het hek (Zaangaste) nr. 179 (1979-1990) 12,5cm. Cond.: U en 1x meisje achter het hek bij zwanen, nr. 3...

Stork-Damen, stilleven
Startprijs 500 EUR

Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

Schilderij, Knikker
Resultaat: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Startprijs 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Kathe Kruse, Ottilie
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Schilderij, C. Geist 1917
Startprijs 350 EUR

C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G

Gebr. Heubach 7603
Startprijs 250 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Schilderij, Nils Bjorkqvist
Resultaat: 75 EUR

Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G

Heinrich Handwerck, Walküse
Startprijs 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Steiff Teddy clown
Resultaat: 35 EUR

Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G

7 Diverse poppen
Resultaat: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

Kathe Kruse, Gisela
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G