3x Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met figuren in 18e eeuwse stijl 120x60cm. Cond.: G
Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G
Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Grote 19e eeuwse hengselbak in redelijke staat (oudere reparatie) 28xø44cm. Cond.: R
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Hollandse 18e eeuwse gravure met afbeelding van de twee blokhuizen, gebouwd in den jaare 1650 etc. 15x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boeren-interieur met open haard 66x45cm. Cond.: G