Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Maria Maggior
Startprijs 30 EUR

3x Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G

5-Delig zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...

Schilderij met figuren
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met figuren in 18e eeuwse stijl 120x60cm. Cond.: G

Riemko Holtrop
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G

6 Lloyd Loom stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.

Broche GG opaal
Resultaat: 120 EUR

Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...

Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Schilderij Diepeveen, bloemen
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Tuinset
Resultaat: 90 EUR

5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.

Ring WG 2 diamanten
Startprijs 500 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Zilveren slacouvert
Startprijs 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startprijs 30 EUR

Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G

Grote stoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.

Koperen hengselbak
Startprijs 30 EUR

Grote 19e eeuwse hengselbak in redelijke staat (oudere reparatie) 28xø44cm. Cond.: R

Mes met hond
Startprijs 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

Armband WG gourmet
Startprijs 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Schilderij, Jennings
Startprijs 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

Renard
Startprijs 40 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

2 Kandelaars, dames
Startprijs 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U

Zilveren bokaal
Startprijs 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Holl. gravure, 2 blokhuizen
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure met afbeelding van de twee blokhuizen, gebouwd in den jaare 1650 etc. 15x21,5cm. Cond.: G

Schilderij, keuken met open deur
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boeren-interieur met open haard 66x45cm. Cond.: G