Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Regelateur
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur ca. 1930, H:75cm. Cond.: R-G

Goudkleurige stoel
Resultaat: 25 EUR

Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.

2 Tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.

5 Roemers + waterkan
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G

Kristallen bokaal
Resultaat: 25 EUR

Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.

2 Vazen, B&G
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R

2 Chin. koffieserviesjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...

Tulptegel
Resultaat: 25 EUR

Hollandse 17e eeuwse polychrome tulptegel (chips bij rand) 13x13cm. Cond.: R

2 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.

Plateel tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Prachtige antieke plateel tabakspot "Poorters Toeback nr. 321", J en A C.v.R Ivora Gouda Holland. In goede originele staat 20xø13cm.

Platelen vaas
Resultaat: 25 EUR

Prachtig model plateel vaas met polychroom Jugendstil decor. Gemerkt Ivora Gouda 206 DE Gouda. Chip aan de voet en stuk ingelijmd 30x14x14cm. Cond.: M-R

2 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

Chinese tabaksdoos
Resultaat: 25 EUR

Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...

Westwald klepkan
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Westerwald steengoed klepkan 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø14cm.

7 Kleine tegels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 diverse tegels (Makkum etc. ) 20e eeuw 7-11cm. Cond.: G

2 Snuifflesjes
Resultaat: 25 EUR

Twee snuifflesjes: 1x Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm. en 1x oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,...

2 Vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vazen ca. 1900 met monogram J.P. (handbeschilderd met bloem- en gouddecor). 1 Lus is gelijmd, verder in goede originele staat 23x12x9cm.

5 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G

Boch, kaststel
Resultaat: 25 EUR

Oud Boch keramieken kaststel ca. 1920 van Royal Sphinx Belgium met molen en landschapsdecor in goede originele staat 46x15x15cm. en 26xø13cm.

Dekselvaas, Copenhagen
Resultaat: 25 EUR

Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.

KPM Vaasje, Eva
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 20 EUR

Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr

Zilv. oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Assorti zilveren 925/000 oorknoppen. 5 paar ca 10 gr

Tijgeroogcollier
Resultaat: 20 EUR

Collier van tijgeroog met zilveren karabinsluiting. Collier met grote, ø 16 mm, en kleine 6 mm kralen. Lengte 52 cm

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.

Zilveren theeschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers. Bestaande uit 2 slavenbanden, 3 horlogehouders, een horlogeketting 4 broches, 2 hoedenspelden, een bril, een ring en een sjaalklem

Aquamarijn collier
Resultaat: 20 EUR

Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm

Set zilver
Resultaat: 20 EUR

Set zilveren 900/000 sieraden bestaande uit filigrain oorclips, ø 21 mm en een filigrain ring, ø 22 maat ø 53. En een grote filigrain hanger in de vorm van een soort pauw met gourmetcollier, lengte 6...

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Resultaat: 20 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Ets, Michel Ciry
Resultaat: 20 EUR

Michel Ciry 1944 (1919 Frankrijk - ), ets op papier, stadsgezicht Parijs 10x8cm. Cond.: G

W. v/d Heide, schilderij
Resultaat: 20 EUR

W. v.d. Heide, olieverf op paneel, Twentse boerderij met kippen 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Denemarken
Resultaat: 20 EUR

Antieke Deense landkaart van Captain J.H. Mansa N.B.K. 1840. Randschade en vochtvlekken 72x52cm. Cond.: M-R

Gravure 1765
Resultaat: 20 EUR

A. overlaet Fecit 1765, 18e eeuwse ets op papier voorstellend mosselvissers en schepen 12,5x10cm. Cond.: G

Gravure, Boehne 1744
Resultaat: 20 EUR

Böhm fecit 1744, ets op papier, haven met ruïne 7,5x8,5cm. Cond.: G

Duitse tekening ca. 1800
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.

2 Art Deco kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G

2 Duitse plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

Miniatuur portret, meisje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Miniatuur, moeder met kind
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G