Tien delen Delfts polychroom keramiek 20e eeuw, Holland handwerk; 3x geribbelde sierschotels (1x gelijmd), 2x asbak, 2x schenkkannen, 1x vaasje met oor en 2x vaas 14-22cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....
Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R
Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met deksel en floraal decor. In goede originele staat 19xø15,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.
Grote keramieken Rörstrand Zweden vaas met zeilschepen decor ca. 1910 (oude haarscheur bij bovenrand) 32xø15cm. Cond.: R
Zes delen Chinees porselein ca. 1800 met floraal- en pagodedecor (2x kop&schotels en 2x los kopje) 6x11,5cm. en 4,5x7,5cm. (1x oude haarscheur) Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas, gesigneerd met paradijsvogel- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 25,5xø10,8cm.
Oude Chinese vierkante gebuikte porseleinen vaas met floraal decor en paradijsvogels 20e eeuw in goede staat 30,5x13,5x13,5cm.
Zesdelig oud Chinees Yixing serviesgoed, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 5xø7,5cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte vaas met afgebeeld een Japans huis met bloemendecor 22xø15cm. Cond.: G
Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G
Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Vier delen oud Kantonees porselein, gesigneerd 20e eeuw; 1x grote vierkantige vaas en 3x gemberpotten 15-41cm. Cond.: G
Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G
Duits keramieken taarttablet ca. 1900 met vernikkelde omranding (oxidatie) en voorstelling van een landschap. 3xø30cm. Cond.: R
Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.
Kavel met 44 delen divers porselein uit de 20e eeuw o.a: Duits, Japans, Limoges etc. Minimale chip mogelijk maar over het algemeen in goede staat 5-20cm.
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.
Limoges porseleinen dekseldoos met figuren- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 14x21x18cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R
Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Antieke terracotta vaas met aan twee zijden een gezicht 16x12x13cm. Cond.: G
Terracotta figuur, 19e eeuw in bronskleurig gepatineerd. Minimale chips 37x13cm.
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws theepotje (8-kantig) met zilveren tuit. Deksel gelijmd en tuit gerestaureerd 11x16x9cm. Cond.: R
Prachtige antieke Villeroy&Boch soepterrine, Mettlach decor Ingo in goede staat ca. 1890 20x31xø24cm.
Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R
Oud plated pillendoosje met Chinees-porseleinen plaquette 20e eeuw in zeer goede staat 3x6,5x2,5cm.
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen 19e eeuwse 6-kantige vaas met tekst en landschapsdecor in goede staat 33x13x15cm.
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R