Set bestaande uit GG/WG 585/000, oorhangers, hanger en ring. Een grof bewerkte ronde schijf met daarvoor twee ovale ogen met daarin kleine diamanten. Totaal ca 17 gr. totaal ca 0.21 crt diamant.
Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U
Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934
Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm
Ring WG 585/000 met stenen. Ring in Art Deco stijl met een hoogopstaande rij met 4 diamanten. ca 3.3 gr ø 66
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Oorhangers, goud op zilver, antieke stijl met diamant smaragd en robijn. Oorhanger, 50x17 mm, met peervormige smaragden en robijnen versierd met 42 kleine diamanten. ca 19,8 gr
Granaatcollier, vermaakt tot 4 rijen armband met GG 585/000 sluiting met 4 granaten. En er is nog een rest stukje.
Collier, GG/WG/RG 750/000. Plat fijn GG schakel met in het midden een WG of RG blokje, om-en-om. Het blokje is gematteerd. Lengte 40 cm. ca 4,5 gr
Ring, GG 585/000, met ovale witte opaal. De ring heeft een bewerkte kop met geschulpte rand en bolletjes met daartussen de witte ovale opaal, 13,5x 6,8mm. ca 3,7 gr. ø 53
Ring GG 750/000, met camee. Ring met aan de bovenzijde een ovale camee, ø 9x11, met bewerkte zetrand en 3 getorste randen. ø 52 ca 7,4 gr
Langcollier met parels en blauw topaas. Aan het collier hangt een goud op zilveren hanger, 20x18, antieke stijl, met ca 60 diamanten. Aan deze hanger zitten 12 stukjes met topaaskralen. lengte 68 cm
Streekbroche, GG 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een extra vei...
Ring GG/RG 585/000 met 4 briljanten. Klassieke ring met RG strikachtige bewerking aan de bovenzijde met hierin een GG balkje met 4 briljanten, totaal ca 0,12 crt. ca 3,9 gr ø 49
Unieke ring goud op zilver, antieke stijl met bloem. Grote ring met bloem, ø 32 mm. De bloem is bezet met ca 60 diamanten, bevestigd op een mooie ajour gezaagde band. ø 18,5 ca 27,3 gr
Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Mooi antiek zilveren doosje met de hand gegraveerd. Op het deksel bevindt zich een olifantje in reliëf en een gouden harp, Rusland (gehalte 84 zolotniks), ca. 69gr. 7,5x5,5x2cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...
Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Slavenband, GG 585/000 met diamanten. Fijn slavenband, 3,5 mm, met een WG band met 12 briljanten, ca 0.18 crt. De armband is voorzien van een bakslot en heeft een veiligheid. ca 10,4 gr. ø 62x54mm
Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U
Collier van Carneoolkralen. Verlopend collier met mooie gefacetteerde carneoolkralen, 10-16 mm. Het collier is voorzien van een veeroog en een veiligheidsketting. Lengte 50 cm
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Slavenband WG 585/000 met diamant. Fijn slavenband met krulversiering aan de bovenzijde met daarin 14 diamanten, totaal ca 0,21 crt. ca 13,4 gr ø 51x60 mm
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Ovale oorknoppen, 11x8,5 mm, met camee. Om de zetrand zit een getorste rand. De camees zijn iets verschillend van elkaar. ca 2,8 gr
Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...
Hanger GG 585/000 met blauw opaal. Geschulpte ovale hanger, 26x15 mm, met zeer fraaie blauwe opaal, 8x14mm. ca 2.3 gr
Collier, jadekralen met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen jadekralen,. ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale organisch gevormde GG sluiting met briljant.Tussen de jadekralen zitten 30 GG ...
Armband Jade met GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen gefacteerde jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een GG staafsluiting met zirconia's. Lengte 18,5 cm
Broche, GG 750/000 met smaragden. Organisch gevormde broche met soort blaadjes en takjes, bezet met 13 smaragden in chatons gezet, 61x29 mm. De broche is voorzien van extra veiligheidsspeldje. ca 11,5
Ring, GG 585/000 met granaat, jade, topaas en saffier. Ring bestaand uit 4 delen met slag. Elk deel is voorzien van een rij met edelstenen. Breedte ring 12 mm. ø 56 ca 9,4 gr
Ring GG 585/000, ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. Ring Royaal uitgevoerd, merk Charisma met brede zijstukken en Lapis Lazuli steen, ø 13x9mm. ca 5,7 gr. ø 54 Nieuw
Hollands zilveren rammelaar, ronde bel op steel met hangeroog en parelrand, 835/000. ca. 26gr., Cond.:G
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Junghans horloge, double, mechanisch. Model 70-er jaren. Het horloge is voorzien van een double rekband.
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U
Set granaatsieraden bestaande uit een GG 585/000 opengewerkte ring met ovale granaat, een granaatcollier, ø 5 mm, met GG 585/000 sluiting en een granaten armband, 3 rijen met sierlijke ovale sluiting ...
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G
Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891
Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
Set barnsteen: zilveren 925/000 slavenband en 2 zilveren ringen. Organisch gevormde slavenband met aan de bovenzijde 3 barnsteen pegels, breedte 16 mm. De armband heeft een scharnier en veiligheid. ø ...
Barnsteencollier met GG 585/000 sluiting. Fantasiecollier als choker geregen met diverse formaten barnsteen met GG ribslot, ø 10 mm. lengte 50 cm
Oorhangers, zilver, 835/000, met diamant en groene steen. Oorhangers met diamanten bezet. Aan de onderkant zit een groene steen. Lengte 44 mm, ca 7,1 gr
Collier zilver 925/000 gerodineerd met zirconiahanger. Langwerpige hanger met 3 navette geslepen zirconia's, lengte 35 mm, bevestigd aan een fijn vierkant slangencollier. Lengte 42-45cm, met verlengst...
Bijzondere rinkelarmband, zilver 925/000. Armband rond model, Lappionastijl, bestaande uit een strakke binnenarmband met daarop stukken stukken ruw zilver. Daarnaast zijn er verdeeld over de armband 3...
Choker zilver 925/000 met open schakels. Choker met langwerpige, wat gebogen, open schakels, lengte 2.7 cm. Aan de choker zit een verlengketting. lengte 40-44cm ca 25.5 gr Nieuw
Armbanden, zilver 925/000. Een slavenband, breedte 7 mm met dopsluiting. ø 60x52. En een jasseronarmband, ø 6,3 mm, met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. totaal ca 21 gr.
Hanger zilver, uil met been, bevestigd aan een zilveren jasseroncollier. Grootte hanger 36x20 mm. Lengte 76 cm.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr
Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr
Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr
Emaille handbeschilderde 19e eeuwse broche, voorstellend een miniatuur vrouwenbuste met een ster op haar hoofd, vermoedelijk Rusland in goede originele staat ø2,4cm.
Collier van granaten met zilveren 835/000sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen olijfvormige granaten bevestigd aan een antieke ovale zilveren sluiting, 23x18 mm, met in het midden een ovale granaat ...
13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U
Hanger, WG 750/000, met Parel en Diamant. Hanger in de vorm van een bloem met in het midden een witte parel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand bezet met meerdere kleine trapezium geslepen diamanten. ca...
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U
Groot zwaar kristal geslepen cognac glas op Hollands zilveren voet 835/000, MT.: van Bersselaar, Udenhout. H.21xø15cm., Cond.:U
Geslepen kristallen gembercoupe met Russisch slijpsel, op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand (knop gelijmd). MT.: F.E.Held, Amsterdam ca. 18975 H. 30cm.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U
Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr
Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef met houten steel , (1845), L.44cm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U
Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Slangcollier, GG 585/000. Rond collier, ø 3,2 mm, slangenschakel met karabijnsluiting. Lengte 46 cm, ca 21,4 gr Nieuw
Lot broche en ringen GG 585/000. Broche gemaakt van een ring met similie, 65x 7,7 mm, met onedele brochering. En twee ringen, een vermaakte trouwring zonder steen en een ring met licht blauwe steen. t...
Collier met GG 585/000 munthanger met GG munt. Gourmetcollier, breedte 1,6 mm, met gladde strakke munthanger met GG 10 guldenmunt., 1911, Wilhelmina. Lengte 60 cm, ca 14,1 gr
Armband GG 585/000 met rolexschakel. Pennenarmband, breedte 7 mm, met zo genoemde compacte rolexschakel met groot oog en karabijnsluiting. ca 24,9 gr lengte 22,5 cm. Nieuw
Collier, GG 585/000 met strakke schakel. Strak collier, breedte 5,2 mm met langwerpige fantasieschakel. Aan het collier zit een zware karabijnsluiting. ca 32, 6 gr lengte 49 cm Nieuw
Ring GG 750/000 met robijn en briljanten. Opengewerkte ring met in het midden een ovale robijn, 5,3x4,5 mm, in een 4 poot chaton met aan een zijde 3 briljanten en aan de andere zijde 2 briljanten, tot...
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakel, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca 4,5 gr. ø ca 61Nieuw
Collier met maansteen en granaat. Collier met maansteenkralen, ø 10mm en granaten, ø 4 mm, om en om, met in het midden een GG 585/000 ovale hanger entourage model met 11 granaten, 22x15mm. Aan het col...
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met ovale kop, 21x13, met hierin een ovale smalle granaat met hieromheen 12 kleine ronde granaten. ca 4,7 gr ø 51
Ring, GG 585/000 met granaten. Ring met aan de bovenzijde een dubbele rozet met granaten. In het midden een ovale granaat, ø 8,1x6,3mm, hieromheen een rand met 10 ronde granaten, ø 2,6 mm. De buitenra...
Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ronde kop, ø 15,3, met een grote ronde tijgeroog en hieromheen 9 kleine tijgerogen, waarvan een gebroken. ca 4,3 gr ø 56
Collier van tijgeroog en citrien met GG 585/000 slot en bolletjes. Collier met diskvormige kralen van citrien en tijgeroog, ø 8,5x3,5 mm, met kleine gefacetteerde GG bolletjes en gladde ronde sluiting...
Oorknoppen GG 585/000 met tijgeroog. Ruitvormige oorknoppen, 19x15 mm, met grote ovale cabouchon geslepen tijgeroog met schroeven aan de achgterzijde. ca 6,8 gr
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Collier van bloedkoraal met GG 585/000 slot. Verlopend collier van takjes bloedkoraal met een mooie kleur. Lengte 53 cm. ca 39,6 gr.
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U