Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, vrouw bij zuil
Startprijs 125 EUR

Grote porseleinen groep 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw bij zuil en engel. Met opgewerkt rozendecor. Minimale chip mogelijk maar niets gevonden 48x30x22cm. Cond.: G

7 Delen Furstenberg
Startprijs 25 EUR

Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G

Aardewerken vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil aardewerken vaasjes van Amphora Czecholovakia (voorheen Turn-Teplitz Austria). Met reliëfversiering van vogels en bloemen 18-15-14-14cm. (1 chip) Cond.: G

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 25 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

3 Vogeltjes, B&G
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Deens porseleinen Bing en Gröndahl vogelfiguren; 1x groep van vogels 1670U (chip staart), 1x vogel op tak 1775 ME (Cond.: G), 1x vogel met blauw 1633 JE (Cond.: G) 13-17cm.

2 Vazen, B&G
Startprijs 45 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Vaas, Wenen
Resultaat: 30 EUR

Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.

Ganzenhoedster, B&G
Resultaat: 45 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R

Jongen met plu, B&G
Resultaat: 55 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een jongen met paraplu GG4526 in goede staat 16cm.

2 Vazen, B&G
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R

Zwaan + Penguin
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Deense Royal Copenhagen figuren; 1x zwaan 755 OPX en 1x penguins 1190 XN, 10-17cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Startprijs 40 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

Vaas, B&G
Resultaat: 50 EUR

Oude Deens porseleinen Bing en Gröndahl siervaas met landschapsdecor 1885.10.juni 1935 in goede staat 24xø13cm.

Vaas, Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G

Keramieken figurengroep, valsspelers
Startprijs 80 EUR

Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.

Pors. edeldame + man
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R

Rosenthal danseres
Resultaat: 150 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.

2 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

Twee porseleinen figuren ca. 1900, gemerkt W 1812/9377 (vermoedelijk Duitsland of Engeland), jongen met vogel (chip bij console) en meisje met ballen (arm gelijmd, chip vinger) 25-26cm. Cond.: R

Porseleinen paard
Startprijs 50 EUR

Groot oud porseleinen Royal Dux paard ca. 1980 in goede originele staat 36x24x14cm.

4 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G

Pierrot als lamp
Startprijs 50 EUR

Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.

Pierrot als fles
Startprijs 40 EUR

Duitse porseleinen flacon in de vorm van een pierrot ca. 1900 (Germany 7417) H.: 16cm. Cond.: G

2 Messenleggers
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Jugendstil porseleinen bestek-afleggers in de vorm van een pierrot 13x2x4cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x groep van man en vrouw op sofa met vogel en kooi, gemerkt Maiko porzellan, 1x boerenjongen met stok en melkkruik op zijn rug, onduidelijk gemerkt 18...