Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondje. Glazuur met cracele en 1 pootje gelijmd 12x9x8cm. Cond.: R
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes (gesigneerd); 1x met Chinees jongentje in landschap 4,5xø6,2cm. en 1x figuren met balspel 5xø6,2cm. Cond.: G
Duits porseleinen Rosenthal moccaserviesje ca. 1980 met decor van rozen en goud. Bestaande uit moccakan en 6 kop&schotels Cond.: G
6-Pas tegeltableau ca. 1930 in lijst, voorstelling van Spaanse dansers 34x49cm. Cond.: G
Chinese spekstenen vaas met decor van vogels en bloemen ca. 1920 13x18x5,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.
Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G
Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M
Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.
Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G
Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G
Twee oude Delfts blauwe vazen ca. 1900 met rondom landschappendecor (1 vaas gelijmd en 1 vaas goed) 27cm. Cond.: M-G
Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M
Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G
Kavel van 11 delen oud Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw: 1x presenteertablet (zonder handvaten), 4x kop&schotels, 4x losse schotels, 1x suikerpot (chips af). Onduidelijk gesigneerd 5-46cm. Co...
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.
Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...
Hollandse 17e eeuwse polychrome tulptegel (chips bij rand) 13x13cm. Cond.: R
Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.
Prachtige antieke plateel tabakspot "Poorters Toeback nr. 321", J en A C.v.R Ivora Gouda Holland. In goede originele staat 20xø13cm.
Prachtig model plateel vaas met polychroom Jugendstil decor. Gemerkt Ivora Gouda 206 DE Gouda. Chip aan de voet en stuk ingelijmd 30x14x14cm. Cond.: M-R
Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G
Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...
Oude Duitse Westerwald steengoed klepkan 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø14cm.
Kavel van 7 diverse tegels (Makkum etc. ) 20e eeuw 7-11cm. Cond.: G
Twee snuifflesjes: 1x Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm. en 1x oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,...
Twee porseleinen vazen ca. 1900 met monogram J.P. (handbeschilderd met bloem- en gouddecor). 1 Lus is gelijmd, verder in goede originele staat 23x12x9cm.
Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G
Oud Boch keramieken kaststel ca. 1920 van Royal Sphinx Belgium met molen en landschapsdecor in goede originele staat 46x15x15cm. en 26xø13cm.
Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.
Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Oude Makkums keramieken schotel met blauw floraal decor en geschulpte rand (1 chip) Cond.: R-G ø26cm.
Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G
Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...
Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.
Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...
Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G
Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.
Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G