Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.
Grote 19e eeuwse keramieken tegel met glazuur in creme/groen.blauw (chips) 24x24cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met geschulpte rand. Floraal- en gouddecor (chips rand) ø22,5cm. Cond.: R
Twee oude keramieken dekseldozen, 20e eeuw. Tabakspot en sieradendoos beide met floraal decor 11-18cm., Cond.:G
Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U
Kavel van 7 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors ca. 13x13cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G
Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R
Drie tegeltableau's 19e eeuw, 6-pas met floraal decor (haarlijnen en minimale beschadiging) 26x39cm. Cond.: R-G
Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G
Vijf diverse wandtegels; 2x 18e eeuw (randschade 13x13cm., 2x Jugendstil ca. 1900 11,5x11,5cm. , 1x Makkums 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: R-G
Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.
Grote keramieken schaal ca. 1920 met floraal decor. Handbeschilderd met verlopen glazuur (nr. 4276) 11xø37cm. Cond.: G
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.
Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G
Groot oud terracotta beeld, gesigneerd Bunbellis, 20e eeuw, op een houten voet. In goede staat. 43x32x19cm.