20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Royal Dux beeld
Startprijs 20 EUR

Beeld, Chinese man
Startprijs 180 EUR

3 Porseleinen beelden
Startprijs 50 EUR

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 70 EUR

Tegel dienblad
Resultaat: 35 EUR

Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.

Grote Jugendstil tegel
Startprijs 20 EUR

Grote 19e eeuwse keramieken tegel met glazuur in creme/groen.blauw (chips) 24x24cm. Cond.: R

15 Delen serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met geschulpte rand. Floraal- en gouddecor (chips rand) ø22,5cm. Cond.: R

2 Chin. koffieserviesjes
Resultaat: 25 EUR

2 Dekseldozen
Startprijs 25 EUR

Twee oude keramieken dekseldozen, 20e eeuw. Tabakspot en sieradendoos beide met floraal decor 11-18cm., Cond.:G

2x Hummel
Resultaat: 110 EUR

3x Hummel
Resultaat: 130 EUR

Hummel beeld, sneeuwpop
Resultaat: 90 EUR

Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U

Hummel, jongens bij lantaarn
Resultaat: 110 EUR

2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Resultaat: 130 EUR

2 Delen Delft
Startprijs 20 EUR

4 Jugendstil tegels
Startprijs 20 EUR

Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

Kavel bloempot tegels
Resultaat: 150 EUR

7 Makkumse tegels
Startprijs 30 EUR

Kavel van 7 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors ca. 13x13cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G

Tulptegel
Resultaat: 25 EUR

Delftse tegel
Startprijs 35 EUR

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Tegels, 1x6-Pas, 2x 4-Pas
Resultaat: 40 EUR

Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R

3x 6-Pas tegels
Startprijs 40 EUR

Drie tegeltableau's 19e eeuw, 6-pas met floraal decor (haarlijnen en minimale beschadiging) 26x39cm. Cond.: R-G

2x 4-Pas tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G

5 Tegels
Startprijs 20 EUR

Vijf diverse wandtegels; 2x 18e eeuw (randschade 13x13cm., 2x Jugendstil ca. 1900 11,5x11,5cm. , 1x Makkums 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: R-G

Kavel antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Baardman kruikje
Resultaat: 55 EUR

Aardewerken kan
Resultaat: 60 EUR

Tabakspot, zilv. deksel
Resultaat: 120 EUR

Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.

Aardewerk schaal
Startprijs 30 EUR

Grote keramieken schaal ca. 1920 met floraal decor. Handbeschilderd met verlopen glazuur (nr. 4276) 11xø37cm. Cond.: G

3 Deel aardewerk
Startprijs 25 EUR

Delfts bont bord
Startprijs 45 EUR

4 Petrus Regout kommen
Resultaat: 110 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.

4 Goudsteen kommen
Resultaat: 80 EUR

Zwarte vaas
Resultaat: 50 EUR

Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Startprijs 25 EUR

Divers Boerenbont
Startprijs 220 EUR

Terracotta beeld
Startprijs 140 EUR

Groot oud terracotta beeld, gesigneerd Bunbellis, 20e eeuw, op een houten voet. In goede staat. 43x32x19cm.

Aardewerk bord
Startprijs 15 EUR

Groot Hummel beeld
Resultaat: 230 EUR

Divers Goebel
Resultaat: 150 EUR

4x Hummel
Resultaat: 190 EUR

3x Hummel
Resultaat: 100 EUR

4x Hummel
Resultaat: 135 EUR

3x Hummel
Resultaat: 100 EUR