Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen 3-delige amfora vaas in empire stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 43cm. Cond.: G
Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.
Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.
Zeldzame Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse theepot met zilveren deksel en decor van landschap en vogels. Bevat meerdere oude haarscheuren 14x22,5xø10,5cm. Cond.: R
Zeer grote Chinees porseleinen sierschotel met drakendecor 20e eeuw in goede staat
Oude bruine Chinees porseleinen sierkom, gesigneerd met rondom drakendecor in goede staat 7xø15,5cm. Cond.: G
Antiek Weens Jugendstil keramieken inktpot (2 kleurig) met glazen inktpotje ca. 1900, gemerkt. Minimale chip aan onderzijde deksel 7x19x14cm. Cond.: R-G
Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U
Vier delen oud Gouda plateel Holland; 1x likeurfles (gelijmd) Rhodian Gouda, 1x bloempot Gouda Holland decor Crocus, 2x groot wandbord Plazuid Gouda 11-31cm. Cond.: R-G
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Flora en 1x decor Japon (haarscheur) 10xø20cm. Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas ca. 1930 met figuren in landschapsdecor in goede staat 12xø9cm.
Twee prachtige geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 20xø19cm. en 27xø20cm.
Zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen kraantjeskan met decor van goud, figuren en vogels in zeer goede staat 38cm.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren ca. 1950 (Bavaria); 1x kind met steenbok, 1x kind op bal, 1x engel met lauwerkrans 13-15cm. Cond.: G
Oud Chinees parelmoer kunstwerk 1e helft 20e eeuw op houten voet (gesigneerd) 25x6x18cm. Cond.: G
Twee oude keramieken pate-vormen met Chinees decor in goede staat 14x20x16cm.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribbeld met tuindecor. 2 Vazen hebben centraal in de bodem een gaatje (lamp geweest) 25xø13cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal- en vogeldecor 6xø18,5cm.