Mahoniehouten miniatuur vrijslinger hangklokje ca. 1900, 1 wijzer mist, uurwerk zonder slagwerk, functies niet getest, 30x9,5x6cm. Cond.: R-G
Friese stoelschippertje 19e eeuw met mooi bronzen uurwerk in zeer goede staat 43x26x15cm.
Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.
Groot bronzen klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) 48-59cm. Cond.: G
Grote Lenzkirch tafelklok met origineel bronzen armaturen en uurwerk. Nr. Lenzkirch Aug 51 549329 ca. 1880 (historisme). In goede staat 48x21x17cm.
Oude Duitse staande klok ca. 1980, compleet rondom met intarsia van diverse houtsoorten met floraal decor. Werkend uurwerk met halfuurslag en gongslag op 3 staven. Glas bij slinger is weg, verder in g...
Franse 19e eeuwse comtoise met putti in de feuille en harpslinger. WIjzerplaat iets beschadigd 136x33x18cm. Cond.: R
Grote mahonie houten tafelklok met messing ornamenten, ca. 1900, gemerkt H.A.C. 14 day strike made in Württenberg. Half uurslag.
Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse Zweedse houtgestoken en vergulde Cartel wandklok ca. 1940. Bevat 8-daags uurwerk met halfuur slag (paar stukjes goud eraf) 60x35x12cm. Cond.: R-G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...
Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.
Zeldzame grote Engelse notenhouten tafelklok met 8 bellen en kwartierslag. Prachtige gegraveerde verzilverde wijzerplaat. Rondom met bronzen ornamentuur beslagen ca. 1890. In uitstekende werkende sta...
Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R
Bijzondere zeldzame vuurvergulde bronzen Lenzkirch penduleset ca. 1880 (historisme) met 5-lichts kaarskandelaars. Alle delen gestempeld Lenzkirch Aug. Klok is zeer rijk bewerkt met putti en fabelfigur...
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.
Cuba mahonie empire pendule ca. 1830 met vuurvergulde kapitellen, wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. Minimale restauratie aan de kast, verder in goede staat 44x13...
Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.
Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Duitse notenhout-fineer Junghans regelateur ca. 1880 met kroon in goede originele staat. Functies niet getest 95x37x18cm. Cond.: G
Porseleinen vaaspendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). Vaas heeft gouddecor in empire stijl in goede staat 51x22x16cm.
Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.