Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Franse 19e eeuwse "Oel du Boeuff" wandklok (koeienoog) met intarsia (1 stukje mist) 63x51x15cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekkerfunctie en mooie beschildering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 140x38x23cm.
Zware bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag in goede staat 43x27x16cm.
Oud bronzen klokkenstel met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk met halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw. 45x34x12cm. en 50x19x19cm. Cond.: G
Oude gietijzeren beschilderde Augenwender klok, voorstellend een man met hoed. Gesigneerd Bradley en Hubbard 2e helft 20e eeuw in goede staat 40cm.