Grote vuurvergulde antieke bronzen empire pendule met soldaat, hond en waterbron. Tweekleurig brons, 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in zeer goede werkende staat 44x32x12cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.
Kleine bronzen reiswekker met cloissone frontplaat. Brons is bewerkt met kariatijden 2e helft 20e eeuw. Compleet met sleutel 9x6,5x5cm. Cond.: G
Grote Franse notenhouten tafelklok ca. 1880 met bronzen armaturen en grote bel, uurwerk met halfuurslag. Gesigneerd Raison en Thomas. In zeer goede originele staat 52x25x17cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Geweistang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G