Friese stoelschippertje 19e eeuw met mooi bronzen uurwerk in zeer goede staat 43x26x15cm.
Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse comtoise met putti in de feuille en harpslinger. WIjzerplaat iets beschadigd 136x33x18cm. Cond.: R
Grote mahonie houten tafelklok met messing ornamenten, ca. 1900, gemerkt H.A.C. 14 day strike made in Württenberg. Half uurslag.
Oude vooroorlogse Zweedse houtgestoken en vergulde Cartel wandklok ca. 1940. Bevat 8-daags uurwerk met halfuur slag (paar stukjes goud eraf) 60x35x12cm. Cond.: R-G