Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.
Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Oude vergulde wandconsole 2e helft 20e eeuw (Italië?) 53x63x32cm. Cond.: G
Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G
Zware eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met goede groene velours stoffering in zeer goede staat 93x72x58cm.
Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.
Frans eikenhouten gestoken kastje ca. 1890 met leeuwekoppen en floraal decor 108x30x50cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R
Engels grenenhouten 19e eeuwse gebeitste 2-delige hoekkast met 4 deuren en schuine hoeken. Wormbeval in de schuine hoeken 230x100x50cm. Cond.: M
Oude Chinese houtgestoken console-tafel met bruin marmeren blad ca. 1930 in goede staat 47x40cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel in goede originele staat 98x66x50cm.
Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Eikenhouten Jugendstil keukenkast ca. 1900 met Jugendstil snijwerk op de deuren en bovenstuk. In zeer goede staat 45x115x197cm.
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Zeer grote massief mahoniehouten empire-stijl halspiegel ca. 1880, 2e periode met goudkleurige houten applicaties en parelrand. In goede staat 200x120cm.
Eikenhouten tafel met kopergeslagen blad en olifantendecor ca. 1930, 63xø50cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Drie stoelen ca. 1900; 2x massief eikenhout in barokstijl 107x52x50cm. en 1x verguld houten stoel in Louis Seize 100x46x53cm. Allen in goede originele staat
Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G
Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.
Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G
Handbeschilderd 19e eeuws tiltop-tafeltje met bloemdecor beschilderd. Licht beschadigd 75xø72cm. Cond.: R-G
Eikenhouten gestoken wand-garderode met spiegel, leeuwekoppen en haken ca. 1900 56x95x12cm. Cond.: G