Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode, bamboestijl
Startprijs 100 EUR

Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.

1-Deurs kast, bamboestijl
Startprijs 150 EUR

Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.

Grenen kuifkast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.

Bureau
Resultaat: 80 EUR

Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.

Houten spiegel
Resultaat: 40 EUR

Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.

Armstoel
Resultaat: 130 EUR

Oude armleunstoel 20e eeuw met goede stoffering 113x65x70cm. Cond.: G

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Tafeltje, trommelvormig
Resultaat: 40 EUR

Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G

2 Spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G

Klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G

Eiken commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G

Vergulde console
Resultaat: 190 EUR

Oude vergulde wandconsole 2e helft 20e eeuw (Italië?) 53x63x32cm. Cond.: G

Vergulde wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G

Bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Zware eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met goede groene velours stoffering in zeer goede staat 93x72x58cm.

5 Eetkamerstoelen
Resultaat: 120 EUR

Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.

Gestoken kastje
Resultaat: 110 EUR

Frans eikenhouten gestoken kastje ca. 1890 met leeuwekoppen en floraal decor 108x30x50cm. Cond.: G

Ovale tafel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.

Kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.

Indonesisch naaitafeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G

Eiken tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R

Hoekkast grenen
Startprijs 100 EUR

Engels grenenhouten 19e eeuwse gebeitste 2-delige hoekkast met 4 deuren en schuine hoeken. Wormbeval in de schuine hoeken 230x100x50cm. Cond.: M

Chinese hocker
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese houtgestoken console-tafel met bruin marmeren blad ca. 1930 in goede staat 47x40cm.

Louis Seize stoel
Resultaat: 65 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel in goede originele staat 98x66x50cm.

Commode
Startprijs 80 EUR

Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.

Hang vitrinekastje
Startprijs 20 EUR

Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.

Mini-set
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.

Eiken hoekstoel
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.

Commode met brons
Startprijs 450 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Eiken buffetkastje
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil keukenkast ca. 1900 met Jugendstil snijwerk op de deuren en bovenstuk. In zeer goede staat 45x115x197cm.

Klaptafel
Startprijs 50 EUR

Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G

Pianokruk
Startprijs 190 EUR

Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M

Kersen klaptafel
Startprijs 250 EUR

Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.

Empire stijl spiegel
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote massief mahoniehouten empire-stijl halspiegel ca. 1880, 2e periode met goudkleurige houten applicaties en parelrand. In goede staat 200x120cm.

Tafeltje, koperen blad
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten tafel met kopergeslagen blad en olifantendecor ca. 1930, 63xø50cm. Cond.: G

Piedestal
Startprijs 50 EUR

Piedestal ca. 1920 creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 165 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.

Italiaanse theetafel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 175 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.

Halve-maan kastje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.

Mahoniehouten bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G

3 Stoelen
Resultaat: 135 EUR

Drie stoelen ca. 1900; 2x massief eikenhout in barokstijl 107x52x50cm. en 1x verguld houten stoel in Louis Seize 100x46x53cm. Allen in goede originele staat

Moderne tafel
Resultaat: 45 EUR

Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G

Half rond tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.

Lyra naaitafel
Startprijs 325 EUR

Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G

Zwart laktafeltje
Startprijs 100 EUR

Handbeschilderd 19e eeuws tiltop-tafeltje met bloemdecor beschilderd. Licht beschadigd 75xø72cm. Cond.: R-G

Kapstok met spiegel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten gestoken wand-garderode met spiegel, leeuwekoppen en haken ca. 1900 56x95x12cm. Cond.: G