Kavel met schaalmodellen van Rio 1:43, voornamelijk oldtimers. Meeste auto's zijn in goede conditie.
Twee oude Duitse Gummi Hummel popjes met originele kleertjes ca. 1980 in zeer goede staat 28-29cm.
Vier delen oud speelgoed: 1x papier-mache pop ca. 1930, 1x matroos papier mache met vilt (gemerkt VH), 1x negeroïde babypopje en 1x blikken poppenwagen ca. 1950 15-30cm. Cond.: G
Twee Steiff dieren uit de 80-er jaren; 1x Eddy (replica van 1909), 1x Hond. Beide met Steiff knopje in de oren. Nagenoeg onbespeeld 33-34cm. Cond.: G
Vijf oude porseleinen popjes ca. 1930; 2x Japan, 2x Hongaarse klederdracht (onduidelijk gemerkt), 1x meisje (onduidelijk met glazen ogen) 6-13cm. Cond.: G
Tien delen poppen-beddegoed 20e eeuw ca. 30-70cm. Cond.: G