Simon & Halbig pop ca. 1900, gemerkt op het hoofd 1349 Jutta S & H (meisjespop maat 11), gemerkt op het lijf met een rode stempel op de rechterschouder. Porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, o...
Eisenmann en Co pop, gemerkt Einco 4/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met grijze slaapogen en blond haar. Lijf en benen van hetzelfde materiaal (lijkt papier-machee) met vaste polsen H.: 25cm.
Heinrich Handwerk pop, gemerkt 109-6 Germany handwerck. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, gaatjes in de oren, blauw-grijze ogen en blonde haren. Geleed lijf (lijkt papier ma...
Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM4 DEP made in Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en donkerbruin haar. Composiet lichaam (9 geledingen)...
Oude Duitse, gemerkt Armand Marseille D.R.G.M. 246/1 Floradora (maat 6). Porseleinen hoofdje en geleed lichaam H.: 53cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld (80-er jaren); 1x Nora 1981 (33cm.) en 1x Leni 80-er jaren (36cm.) Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Viktoria 1986 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach / Koppelsdorf 452. 13/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, donkerbruine slaapogen en zwart gemodelleerd haar. Li...
Pop, gemerkt Simon & Halbig O O Germany 60 (malnummer 1294). Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen met echte wimpers en blonde pruik. Lijfje met 9 geledingen (g...
Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
Waarschijnlijk Guttmann & Schiffnie pop (of Gans en Seyfarth), gemerkt G&S 6 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, geen oorringen, donker grijsblauwe ogen en bruin haar. Compo...
Duitse blikken auto (Western Germany HP2 HP-001) in originele doos 50-er jaren. Nagenoeg onbespeeld met sleutel, auto rijdt en mannetje doet de deur open Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Lottchen 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G
Pop, gemerkt Germany 7, biscuit hoofd met gesloten mondje, blauw-grijs beschilderde ogen(beschadigd) en gemodelleerd haar. Papier Machee lijf (5 geledingen) met vaste polsjes, gekramde naad op zijkant...
Oude Duitse Kathe Kruse pop uit de 50-er/60-er jaren, licht bespeeld (geen naad achterop het hoofd) 37cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Felicitas 1984 in doos, onbespeeld 51cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Daniel 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Leuk kavel van 23 bouwpakketten, ongebruikt in doos. Revell: H-7211, 7409, 7275, 7273, 7379. Matchbox: PK-4112, PK-4106, PK-4154, PK-2103, PK-2105, PK-2102, PK-303, 2x PK-6116, PK-6121, PK-7105. Jo-Ha...
Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Livia 1983 in doos (doos beschadigd), onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Frank 1987 in doos, onbespeeld 48cm. Cond.: G
Hertel & Schwab 152 karakterbaby. Biscuit porseleinen hoofd met blauwe slaapogen en donkerbruine pruik. Lijf is 5-delig H.: 42cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Geraldine? 80-er jaren, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd i...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Gundel 80-er/80-er jaren in doos, licht bespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Tim 70-er/80-er jaren met camera en rugzak, licht bespeeld 44cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Tim 1986 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hasso 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Mizzi 1990-1992 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Heubach karakterpop, gemerkt 8413(langs bovenrand hoofd) en 2 Heubach 41 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open/dicht mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en donkerblond pruikje. Geleed bab...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Paulchen 1980 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Thomas 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, SternSchnuppchen in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Jörgel 1984 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hetti 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G
Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 341 / 4 K met vaste glazen ogen en gesloten mond. Origineel babylichaam H.: 40cm. Cond.: G
Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.
Porseleinen pop, gemerkt op lijf met 5. Porseleinen hoofd met gesloten mond, blauwe vaste ogen en donkerbruine pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmen en handjes H.: 41cm.
Diverse oude poppenpruiken, hoedjes, jurkjes etc. (ca. 1900 en later) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop uit de 80-er jaren met originele kleertjes (met doos van een andere pop), onbespeeld Cond.: G