Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach / Koppelsdorf 452. 13/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, donkerbruine slaapogen en zwart gemodelleerd haar. Li...
Duitse Kathe Kruse pop, Martina 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Mimerle 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach Koppelsdorf (mal no.) 444 .14 (laatste getallen moeilijk leesbaar) Germany. Lichaam met 5 geledingen, donkerbruine slaapogen en zwarte pruik H.: 22c...
Pop, gemerkt Simon & Halbig O O Germany 60 (malnummer 1294). Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen met echte wimpers en blonde pruik. Lijfje met 9 geledingen (g...
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bess (25cm.) en 1x Wilma 1983 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Odette 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G
Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G
Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G
Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...
Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Oude Duitse pop van J.D.K. Kestner nr. 192/4 (hoofd gebarsten). Porseleinen hoofd en geleed lichaam H.: 35cm. Cond.: M
Oude Duitse pop, gemerkt Callenvelder Porzellan Manufaktur nr. 208/385. Porseleinen hoofd met vaste ogen en beweegbare tong. Origineel babylichaam (overgeschilderd). 2 Minimale chips, 1mm van ooglid H...
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...
Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.
Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R
Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R
Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Lisette 80-er jaren in doos, onbespeeld 33cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R
Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 341 / 4 K met vaste glazen ogen en gesloten mond. Origineel babylichaam H.: 40cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Anke 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 1894 A.M. 2. Dep. Met porseleinen hoofd en geleed lichaam. Deels gerestaureerd bH.: 44cm. Cond.: R
Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...
Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Groot kavel met Märklin H0 rails en accesoires. Diverse Märklin wissels; 2x 5204 Rechts, 4x 5203 Links, 2x 5118 Links, 4x 5119 Rechts en 1x 5207. Deels met originele verpakking. Tevens ca. 75 losse ra...
5 Delen Märklin; 1x Märklin railbus nr 3016 in originele verpakking in zeer goede staat, 1x bijpassende wagon (nr. 4018) in gebruikte staat, Deutsche Bundesbahn. H0 spoor, 1x Märklin diesellok 3065, ...
Mooi kavel met 22 Märklin wagons (H0) in diverse staten van gebruikt tot origineel in de verpakking, modelnummers: 2x 4607, 2x 4002, 1x 4003, 1x 4502, 2x 4503, 1x 4504, 2x 4508, 1x 4509, 2x 4510, 1x45...
Leuk kavel van 23 bouwpakketten, ongebruikt in doos. Revell: H-7211, 7409, 7275, 7273, 7379. Matchbox: PK-4112, PK-4106, PK-4154, PK-2103, PK-2105, PK-2102, PK-303, 2x PK-6116, PK-6121, PK-7105. Jo-Ha...
Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G
Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Kavel van 16 Matchbox modelauto's "The Dinky Collection", allen met originele verpakking. Modellen: DY-1B, DY-2, DY-3, DY-4, DY-9, DY-13B, DY-14B, DY-15, DY-16B, DY-20, DY-22, DY-24, DY-25, DY-28, DY-...
Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...
Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538
Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...
Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...
Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)