Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Heubach / Koppelsdorf 452.13/10
Resultaat: 120 EUR

Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach / Koppelsdorf 452. 13/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, donkerbruine slaapogen en zwart gemodelleerd haar. Li...

Kathe Kruse, Martina
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Martina 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Mimerle
Resultaat: 130 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Mimerle 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Heubach Koppelsdorf
Resultaat: 50 EUR

Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach Koppelsdorf (mal no.) 444 .14 (laatste getallen moeilijk leesbaar) Germany. Lichaam met 5 geledingen, donkerbruine slaapogen en zwarte pruik H.: 22c...

Simon & Halbig 60
Resultaat: 120 EUR

Pop, gemerkt Simon & Halbig O O Germany 60 (malnummer 1294). Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen met echte wimpers en blonde pruik. Lijfje met 9 geledingen (g...

2x Kathe Kruse (Bess, Wilma)
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bess (25cm.) en 1x Wilma 1983 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Odette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Odette 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Heinrich Handwerck, S & H
Resultaat: 175 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G

J.D. Kestner pop
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G

Louis Wolf en Co.
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Armand Marseille 1894
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...

Armand Marseille 1894 A.M.
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

J.D. Kestner 192
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse pop van J.D.K. Kestner nr. 192/4 (hoofd gebarsten). Porseleinen hoofd en geleed lichaam H.: 35cm. Cond.: M

Porseleinen popje
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Callenvelder Porzellan Manufaktur nr. 208/385. Porseleinen hoofd met vaste ogen en beweegbare tong. Origineel babylichaam (overgeschilderd). 2 Minimale chips, 1mm van ooglid H...

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 150 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...

Kathe Kruse, 60-er jaren
Resultaat: 475 EUR

Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.

Majestie
Startprijs 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Duitse pop
Startprijs 100 EUR

Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G

Mengersgereuth
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

Kathe Kruse, Hänschen
Resultaat: 120 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Lisette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Lisette 80-er jaren in doos, onbespeeld 33cm. Cond.: G

Schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R

Armand Marseille 341
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 341 / 4 K met vaste glazen ogen en gesloten mond. Origineel babylichaam H.: 40cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Anke
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Anke 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 1894 A.M. 2. Dep. Met porseleinen hoofd en geleed lichaam. Deels gerestaureerd bH.: 44cm. Cond.: R

19 Wiking modellen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...

Diverse auto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Märklin spoor + wissels etc.
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel met Märklin H0 rails en accesoires. Diverse Märklin wissels; 2x 5204 Rechts, 4x 5203 Links, 2x 5118 Links, 4x 5119 Rechts en 1x 5207. Deels met originele verpakking. Tevens ca. 75 losse ra...

5x Märklin
Resultaat: 60 EUR

5 Delen Märklin; 1x Märklin railbus nr 3016 in originele verpakking in zeer goede staat, 1x bijpassende wagon (nr. 4018) in gebruikte staat, Deutsche Bundesbahn. H0 spoor, 1x Märklin diesellok 3065, ...

22 Märklin wagons
Resultaat: 50 EUR

Mooi kavel met 22 Märklin wagons (H0) in diverse staten van gebruikt tot origineel in de verpakking, modelnummers: 2x 4607, 2x 4002, 1x 4003, 1x 4502, 2x 4503, 1x 4504, 2x 4508, 1x 4509, 2x 4510, 1x45...

23 Bouwpakketten
Resultaat: 110 EUR

Leuk kavel van 23 bouwpakketten, ongebruikt in doos. Revell: H-7211, 7409, 7275, 7273, 7379. Matchbox: PK-4112, PK-4106, PK-4154, PK-2103, PK-2105, PK-2102, PK-303, 2x PK-6116, PK-6121, PK-7105. Jo-Ha...

3 Popjes ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G

11x Schuco Modellen
Resultaat: 100 EUR

Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

16x Dinky Collection
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 16 Matchbox modelauto's "The Dinky Collection", allen met originele verpakking. Modellen: DY-1B, DY-2, DY-3, DY-4, DY-9, DY-13B, DY-14B, DY-15, DY-16B, DY-20, DY-22, DY-24, DY-25, DY-28, DY-...

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

9x Solido modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538

27 Modelauto's Vitesse
Resultaat: 150 EUR

Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...

32x Brumm modelauto's
Resultaat: 106 EUR

Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)